سال1400

سامانه-مردم

شفافیت

سامانه مجوز

تالار-گفتگو

روحیه جهادی و صرف واژه توانستن عامل موفقیت در حوزه تعاون استان تهران بوده است.
عصر روز دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۹ مهدی مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران و روسای حوزه مدیریت امور تعاون استان تهران دیدار و از نزدیک مسائل و مشکلات این بخش را بررسی و مورد بحث و گفتگو قرار داد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون انجمنهای صنفی کارگران استان تهران با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.
جلسه هم‌اندیشی مدیرکل، مدیر روابط کار، رئیس تشکل های کارگری و کارفرمایی و رئیس اداره بازرسی کار این اداره کل با اعضای کانون انجمنهای صنفی کارگران استان تهران روز یکشنبه مورخ 1400/8/30در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار گردید.
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
بازدید مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی کشت و صنعت حنیف
صبح چهارشنبه نوزدهم آبان ماه مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی کشت و صنعت حنیف واقع در شهرستان ری بازدید بعمل آورد.
۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
زنان همپای مردان با نوآوری و خلاقیت در عرصه بازار کار حضور موثری دارند
چهارمین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف بررسی عملکرد 6 ماهه سالجاری ادارات ستادی و اجرایی روز دوشنبه 1400/8/17 با حضور مدیرکل، مدیران و روسای ادارات در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی
همزمان با هفته جهانی کارآفرینی پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در جمع اعضای شورای اداری این اداره کل روز دوشنبه مورخ 1400/8/17 پیامی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی صادر نمود.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان تهران برگزار شد
پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان تهران شامل کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش بهزیستی و تامین اجتماعی و افراد تحت تکفل آنها با حضور احمد بیگی مدیرکل فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از حافظان و قاریان قرآن کریم با هدف بسط و گسترش معارف اسلامی و فرهنگ قرآنی روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۲۸ در دو بخش آقایان و خانمها در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، مفاهیم جلد بیست و پنجم تفسیر نمونه در سالن اجتماعات و نمازخانه این اداره کل و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
در هفته نیروی انتظامی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با سردار حسین رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دیدار کرد
به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرتیپ پاسدار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در عصر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۹ با برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولین تشکلهای مردم نهاد استان تهران دیدار و گفتگو کرد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰:۳۴
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
عبدالملکی خبر داد: افزایش پوشش بیمه‌ای و تقویت تولیدات داخلی تجهیزات توانبخشی
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات توانبخشی معلولین پیش از ظهر امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بوستان گفت‌وگو افتتاح شد.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده از شرکت کروز بازدید کرد
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده از شرکت قطعه سازی کروز بازدید کرد و از افتتاح مهد کودک در این مجموعه خبر داد.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
تور بازدید دانشجویان از موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی برگزار می شود
به مناسبت هفته پژوهش، تور بازدید دانشجویان از موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی امکان‌پذیر شد.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
باید فاصله‌مان را با مردم کمتر و کمتر کنیم/ خنثی‌سازی و رفع تحریم‌ها با قوت دنبال می‌شود/ در یکصدمین روز فعالیت دولت بیش از
آیت ‌الله رئیسی در سومین گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم:
رئیس جمهور با اشاره به شرایط کرونایی، وضعیت اقتصادی و خزانه در هنگام تحویل دولت، افزود: از همه مهم‌تر آسیبی بود که به امید و اعتماد مردم وارد شده بود و از وظایف دولت بازآفرینی این امید و اعتماد بود.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
رشد600 درصدی صدور مجوز تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد / ابلاغ طرح صدور سه روزه مجوز ایجاد مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و
عملکرد سه ماهه سازمان آموزش فنی و حرفه ای؛
برنامه‌ ها و فعالیت های مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دوره اول سه ماهه فعالیت دولت سیزدهم تشریح شد.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۲۳
اقدامات سه ماهه معاونت امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد
اقدامات معاونت امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی طی سه ماهه گذشته در دولت سیزدهم تشریح شد.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۸:۳۱
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۳ ۳ بعدی »
تمدید امتنان منشور اخلاقی کارگزاران نظام
کار و تامین اجتماعی تعاون
فهرست