شفافیت

سامانه مجوز

مشاوره

ایجاد اشتغال در بخش مشاغل خانگی آسانتر و کم هزینه تر از سایر بخش ها است
جلسه هم اندیشی به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات کارگران خصوصا زنان کارگر استان تهران و بررسی راه های برون رفت از آنها برگزار شد.
۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به مناسبت آغاز سال 1400
پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لحظات نخستین بعد از تحویل سال با انتشار پیامی فرا رسیدن سال نو را به خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تبریک عرض نمود.
۰۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
سال 99 از سخت‌ترین سال‌های اقتصاد ایران بود
هفتاد و سومین جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش‌خصوصی استان تهران که 1399/12/20 در اتاق بازرگانی تهران با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
کافه های کارآفرینی جایگاهی برای ایجاد فرصت تمرین و تجربه در جهت شهامت به کارگیری منابع است
مراسم گشایش کافه کارآفرینی مجتمع فنی تهران با نام «کارتوق» روز سه‌شنبه 5 اسفندماه، با حضور رحیم سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد رضا سپهری رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، سعید سعادت مدیرعامل مجتمع فنی تهران برگزار شد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶
ارتباط مستقیم محمد شریعتمداری با نماینده روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌های سراسر کشور بصورت ویدیو کنفرانس
روز شنبه مورخ 1399/12/2 محمد شریعتداری به جهت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با استفاده از بستر مجازی با نمایندگانی از هر استان که حامل نقطه نظرات تمامی کارکنان ادارات استانی خود بودند، گفتگو کرد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 286 طرح تعاونی در سراسر کشور افتتاح شد
286 طرح تعاونی در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس با حضور محمد شریعتمداری وزیر و محمد کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز سه‌شنبه مورخ 1399/11/28 افتتاح شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
طی سالجاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برای چندمین بار از سوی وزیر تقدیر شد
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی پیامی به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با ارسال لوح سپاس از زحمات و تلاش‌های پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تقدیر کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کار خبر داد:  رونمایی از پوستر نخستین جشنواره عکس کارا
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رونمایی پوستر نخستین جشنواره عکس کارا خبر داد .
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
شریعتمداری در تشریح دستاوردهای سفر عراق: سند همکاری ایران و عراق نقشه راهی برای توسعه فعالیت های اقتصادی است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به امضای سند همکاری های 5 ساله ایران و عراق گفت: این سند، نقشه راهی برای همکاری های مشترک ایران و عراق در عرصه مسایل مربوط به بازار کسب و کار، آموزش های مهارتی و رفاه اجتماعی است که در توسعه فعالیت های اقتصادی دو کشور موثر خواهد بود .
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
هزینه‌های اقتصادی کلانی به نظام تحمیل می‌شود
شریعتمداری از معضلات نپیوستن به «اف.ای.تی.اف» به روزنامه ایران می‌گوید؛
چهارشنبه گذشته جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مسأله تصویب یا عدم تصویب لوایح مرتبط با «اف.ای.تی.اف» لغو شد. اما یک روز پیش از این جلسه، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در توئیتی خواستار تصویب این لوایح و پیوستن ایران به «اف.ای.تی.اف» شد.
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد
محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، به عراق سفر کرده است در دیدار با همتای عراقی خود برنامه اقدام مشترک را امضا کرد .
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
شریعتمداری در دیدار با همتای عراقی پیشنهاد کرد؛امضای موافقتنامه تبادل نیروی کار ماهر و سوابق‌بیمه دو کشور
در دیدار محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عادل الرکابی، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، راه های گسترش همکارهای دو کشور در حوزه های مرتبط بررسی شد.
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی ایران،تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
گسترش همکاری های اقتصادی، بیمه ای و گمرکی/ مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود
در دیدار وزیر کار با وزیر دارایی عراق تاکید شد؛
محمد شریعتمداری،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان در سفر خود به کشور عراق با «علی عبدالامیر علاوی» وزیر دارائی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
۱ صفحه ۲ از ۳ ۳
تعاون کار و تامین اجتماعی
فهرست 445524_orig