شفافیت

سامانه مجوز

تالار-گفتگو

مشاوره

آغاز به کار تالار گفتگوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
در آستانه عید سعید قربان، تالار گفتگوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف گفتگو و تعامل سازنده بین مردم و دولت با حضور پروانه رضایی بختیاری بصورت رسمی افتتاح شد.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابع وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقش موثری در تحقق برنامه ها و اهداف این وزارتخانه داشته است
دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ تهران با حضور سید محسن دلبری مدیر کل امور استانها، سروش مقدم مدیر کل بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، کاویانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، رحمانی دبیر شورای هماهنگی استان قزوین، مدیران کل دستگاه های اجرایی و بانک رفاه کارگران و بانک توسعه تعاون روز شنبه مورخ 1400/04/19 در محل سرپرستی شعب غرب بانک رفاه تهران برگزار شد.
۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۴۲
کلاهبرداری که در نقش بازرس کار از مردم تهران اخاذی می کرد، دستگیر شد
طی یک عملیات موفق آمیز، شخصی که با سو استفاده از عنوان بازرس کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جعل کارت شناسایی، مهر و سربرگهای جریمه مدتها از کار فرمایان کارگاههای ساختمانی شهر تهران مبادرت به اخاذی و کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۲۹
با افتتاح خط تولید جدید شرکت کوشش رادیاتور بیش از ۱۵۰ فرصت شغلی ایجاد شد
پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز چهارشنبه مورخ 1400/4/16 پس از شرکت در جلسه شورای معاونین که در محل سالن جلسات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ورامین برگزار شد، در راس هیئتی عازم شهرستان پاکدشت شد و از کارخانه کوشش رادیاتور واقع در منطقه صنعتی این شهرستان بازدید کرد.
۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۸:۱۹
"سامد" تدبیری برای گره‌گشایی از مشکلات و ایجاد امید
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صبح امروز با حضور در ساختمان استانداری تهران از طریق سامانه ارتباط مردمی سامد تا ساعت ۱۰:۳۰ پاسخگوی سوالات تلفنی بود.
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳
رضایی بختیاری طرح "نام ناب" در دهیاری روستای هدف گردشگری خاوه از توابع شهرستان ورامین را افتتاح کرد
جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در آغازین روز هفته با حضور مدیر کل، مدیران و برخی از روسای ستادی و اجرایی این اداره کل در سالن اجتماعات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
انتخابات قطعا بهترین و موثرترین ابزار مشارکت اجتماعی است
جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ویژه ی انتخابات ریاست جمهوری با حضور مدیر کل، مدیران و روسای ستادی و اجرایی این اداره کل روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۲۶ در محل سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رتبه اول  خدمات الکترونیک دستگاه های اجرائی کشور
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، رتبه اول کیفیت خدمات الکترونیکی، درگاه ها و پرتال های دستگاه های اجرائی کشور را کسب کرد.
۰۳ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی را با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در هیئت دولت برای بار دوم پس از سال ۹۹ کاری از جنس کارستان بیان کرد.
۰۲ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۶
پیام شریعتمداری به مناسبت عید سعید قربان
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عید سعید قربان را روز رها شدن از بند هوا‌های نفسانی و ایثار و از خود گذشتگی در راه رضای خدا و کمک به همنوعان بیان کرد.
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت امیر جزء خراسانی
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی در گذشت امیر جزء خراسانی معاون دبیرخانه ستاد مناسب سازی کشور و مدیر کل اسبق بهزیستی استان سمنان را تسلیت گفت.
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
اطلاعیه مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  پیرامون اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح دبیرخانه رصد آسیب‌های اجتماعی و معلولیت‌ها ،از تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که با چهار برنامه به تصویب رسیده و به زودی با تایید مقام معظم رهبری ابلاغ خواهد شد.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۳ بعدی »