شفافیت

سامانه مجوز

تالار-گفتگو

مشاوره

مراسم تکریم و معارفه مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ظهر امروز با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، محمد حسین رستمی مدیر حراست، محسن یاوری مدیر روابط کار، حسن بابائی مدیر پشتیبانی و منابع انسانی و جمعی از همکاران حوزه اجتماعی در سالن جلسات برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
دیدار حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران هدف از این دیدار را ارتباط موثرتر در جهت رفع مشکلات و رسیدگی به مسائل تولید این استان اعلام و بیان داشت: پیشنهاد می شود با توجه ویژه به تولید و واحد های تولیدی، مسایل و مشکلات آنان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
شورای هماهنگی استان تهران رتبه برتر را کسب  کرد
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح از پروانه رضائی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تقدیر کرد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
تقدیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پروانه رضایی بختیاری
همزمان با هفته کار و کارگر سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به پاس خدمات ارزنده ایشان به جامعه کار و تولید قدردانی کرد.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
توقف دو هفته ایی فعالیت مراجع حل اختلاف در مناطق قرمز
در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در مناطق قرمز ، فعالیت هیات های حل اختلاف کار از ششم تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری متوقف می شود.
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران برگزار شد
اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران در راستای بررسی عملکرد کارگروه اشتغال در سال ۹۹و تبیین اهداف سال ۱۴۰۰ به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست انوشیروان محسنی بندپی استاندار و با حضور عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، فرمانداران استان و سایر مسئولان برگزار شد.
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۳
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۳ ۳ بعدی »
شتاب گرفت؛ شفافیت در فعالیت های خیریه
با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ سامانه ثبت درخواست معافیت مالیاتی موسسات خیریه و 9 سامانه مدیریت اطلاعات یکپارچه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه های (آمار،برنامه ریزی،پژوهش،منابع انسانی،تشکیلات...) وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.
۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
فاصله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سایر دستگاه ها در حوزه شفافیت چشمگیر است
باقری اصل :
دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور در مراسم رونمایی از سامانه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با حضور "محمدشریعتمداری " وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد گفت : فاصله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سایر دستگاه ها در حوزه شفافیت چشمگیر است.
۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۰:۲۳
ویژگی‌های  ۱۰ سامانه مهم وزارت تعاون،  کار و رفاه اجتماعی
رئیس مرکز فنآوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری تشریح کرد :
رئیس مرکز فنآوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری در مراسم رونمایی از سامانه های مدیریت اطلاعات یکپارچه سامانه های مدیریت اطلاعات یکپارچه (آمار،برنامه ریزی،پژوهش،منابع انسانی،تشکیلات...) و سامانه ثبت درخواست معافیت مالیاتی موسسات خیریه به تشریح جزئیات و ویژگی‌های این سامانه ها پرداخت.
۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
تخصیص  ۱۰۰۰ میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی فولاد برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان
شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی به صندوق بازنشستگی فولاد برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان این صندوق خبر داد.
۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
شریعتمداری در مراسم رونمایی از سیستم های مدیریت اطلاعات یکپارچه: 88 درصد خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی الکترونیکی شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال گذشته با توسعه خدمات الکترونیکی، 80 میلیون مراجعه به وزارتخانه کاهش پیدا کرد که اقدام بسیار ارزشمندی است.
۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ۵۴۰۰ استاندارد مهارتی در کشور وجود دارد
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تدوین 5هزار و 400 استاندارد مهارتی در کشور خبر داد.
۰۹ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
آموزش مهارت می تواند منجر به افزایش اعتماد به نفس و کارآفرینی در جامعه شود
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه اقتصاد دیجیتال، هآی تک و مبتنی بر آی تی و آی سی تی جهت گیری آینده اقتصاد دنیا است، تاکید کرد: ایران می تواند با بهره گیری از نسل جوان زبده و تحصیلکرده در دانشگاه های داخل و خارج، اقتصادی مبتنی بر آی تی و آی سی تی داشته باشد.
۰۹ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »