لوگوی-میزخدمات-جدید

شفافیت

سامانه مجوز

مشاوره

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با محوریت ارزیابی عملکرد  ۸ ماهه حوزه تعاون و بررسی ویژگی های طرح مشوق بیمه ای کارفرمایان
جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با دستور کار بررسی عملکرد 9 ماهه سال جاری در حوزه تعاون با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران، روسای ادارات روسای ادارات ستادی حوزه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از روسای اجرایی این اداره کل با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی روز شنبه مورخ 1399/10/6 تشکیل شد.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
برگزاری نخستین جشنواره ملی کاریکاتور کـارآ در دی ماه با موضوع کارآفرینی
نخستین دوره جشنواره ملی کاریکاتور کارآ با موضوع کارآفرینی و با محورهای اشتغال زنان، توسعه اشتغال روستایی، مشاغل نوین(استارت آپ ها)، توانمند سازی، بیمه بیکاری، مشاغل آسیب دیده و متاثر از کرونا و توسعه تعاونی‌ ها در دی ماه امسال برگزار می شود.
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
بازرسان کار علاوه بر نظارت به  موضوعات ایمنی، رعایت پروتکل های بهداشتی در کارگاه‌ها را هم مورد رسیدگی قرار می دهند
نشستی با موضوع بازرسی از کارگاه‌های سطح استان تهران و نظارت بر عملکرد بازرسان کار با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، هادی جباری رییس اداره بازرسی کار و بازرسان کار معین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ 1399/10/01 در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
مشارکت بیشتر بنگاه‌های اقتصادی استان تهران جهت حمایت و توسعه ورزش کارگری مورد تاکید قرار گرفت
جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران و برخی از روسا و سرپرستان ادارات اجرایی این اداره کل در روز شنبه 1399/9/29 تشکیل شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
مرکز تماس تلفنی  ۲۵۰۰ در حوزه روابط کار افتتاح شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از راه اندازی مرکز تماس تلفنی ۲۵۰۰ جهت پاسخگویی به سوالات مطروحه و مشاوره در حوزه روابط کار خبر داد.
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
برقراری هرچه سریعتر مقرری بیمه بیکاری افرادی که به دلیل شیوع ویروس کرونا بیکار شده اند
جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور ایجاد هماهنگی جهت استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود و اجرای مطلوبتر وظایف و مأموریت‌های ادارات عضو این شورا در برنامه عملیاتی سال 1399با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی و نمایندگان بانکهای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران روز شنبه 1399/8/10 در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
استان تهران رتبه اول ارزیابی عملکرد هیئت های ورزش کارگری کشور را کسب کرد
با توجه به ارزیابی عملکرد هیأت‌های ورزشی کارگری استانها از سوی فدراسیون ورزش کارگری در سال 1398 که بر اساس شاخص های هفت گانه تعیین شده صورت گرفته بود. استان تهران رتبه اول کشور را کسب نمود.
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
۱ صفحه ۲ از ۳ ۳
​معاون وزیر کار در لرستان: 410 میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی لرستان اختصاص یافت
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۱۰ میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی لرستان اختصاص یافت و بانک‌های توسعه تعاون و رفاه متعهد شده اند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
مدیرکل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: برنامه اقدام مشترک با روسیه نهایی شد
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نهایی شدن برنامه اقدام مشترک دو ساله با روسیه در حوزه های کار و حمایت های اجتماعی خبر داد
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
​معاون روابط کار در لرستان خبر داد: منابع مالی واحدهای شهرک دام چگنی تامین می شود
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شهرک دام شهرستان چگنی گفت: تا پایان سال منابع مورد نیاز این شهرک جهت افزایش و بهره‌برداری از ظرفیت کامل تامین می شود .
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،24 مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان افتتاح شد
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درآیین افتتاح همزمان 24 مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان در سراسر اظهار داشت : فعالیت‌های نوگرایانه در حوزه اعتیاد و درمان معتادان ، کار سخت و دشواری است که به کمک همفکری و به کارگیری اندیشه نخبگان و جوانان فرهیخته محقق می شود.
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
پیام تسلیت شریعتمداری به سید حسن فیروزآبادی
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت برادر سردار سرلشگر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی را تسلیت گفت.
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۴۳
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: صندوق بیمه اجتماعی در ایجاد امید به ماندن در روستاها و حفظ اصلی‌ترین ارزش های انسانی  فعالیت کند
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تسهیل مهاجرت از روستاها به شهرها موجب رواج حاشیه نشینی و ایجاد فقر و آسیبهای اجتماعی فراوان شده است، اگر به امکاناتی نظیر بیمه اجتماعی که امروزه درروستاها ایجاد کرده‌ایم، درگذشته نیز توجه داشتیم، روستاییان تمایلی به مهاجرت نداشتند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل وزارت کار تجمع کردند
تعدادی از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به آنچه حقوق کم، همسان سازی و یکسان سازی حقوق، بیمه تکمیلی و ... می خواندند ، پیش از ظهر امروز مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳