لوگوی-میزخدمات-جدید

شفافیت

سامانه مجوز

مشاوره

بار دیگر پروانه رضایی بختیاری از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفت
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح از خدمات پروانه رضائی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تقدیر نمود.
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
برگزاری مراسم تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید چند اداره اجرایی و مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران شهرستانهای رباط کریم و شهریار
آیین تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای اسلامشهر، شهر قدس و مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران شهرستانهای شهریار و رباط کریم روز سه شنبه مورخ 1399/8/6 با حضور حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، محمدحسین رستمی مدیر حراست و چند تن از روسای ستادی این اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.
۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹
کسب افتخاری دیگر برای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
با توجه به گزارش تحلیلی دکتر رفیعی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برای سومین بار رتبه برتر را در شاخص‌های عمومی و اختصاصی کسب نمود.
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
اجرای بند(ح) تبصره 17 قانون بودجه 99 معافیت مالیاتی موسسات خیریه در کشور
پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان تهران از اجرای بند(ح) تبصره 17 قانون بودجه 99 معافیت مالیاتی موسسات خیریه در کشور خبر داد.
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
روسای جدید ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرق، شمال‌شرق و شهرری منصوب شدند
آیین تکریم و معارفه روسای ادارات شرق، شمالشرق و شهرری با حضور دکتر بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، مهندس رستمی مدیر حراست، محسن یاوری مدیر روابط کار و جمعی از روسای ادارات ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی روز دوشنبه مورخ 1399/7/21 برگزار شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
تفاهم نامه هم افزایی و همکاری همه جانبه با هدف ارتقاء سطح ایمنی در کارگاه‌ها امضا شد
مراسم بزرگداشت روز ملی ایمنی با حضور سعیدیان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان و اعضای هیئت مدیره این سازمان، مهندس صالحی مدیر کل معماری و ساختمان معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران، کاظمی نایب رئیس انجمن مهندسان عمران تهران و جباری رئیس اداره بازرسی کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز چهارشنبه مورخ 1399/7/9 در محل سازمان نظام مهندسی این استان برگزار شد.
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
۱ ۲ صفحه ۳ از ۳
​معاون وزیر کار در لرستان: 410 میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی لرستان اختصاص یافت
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۱۰ میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی لرستان اختصاص یافت و بانک‌های توسعه تعاون و رفاه متعهد شده اند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
مدیرکل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: برنامه اقدام مشترک با روسیه نهایی شد
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نهایی شدن برنامه اقدام مشترک دو ساله با روسیه در حوزه های کار و حمایت های اجتماعی خبر داد
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
​معاون روابط کار در لرستان خبر داد: منابع مالی واحدهای شهرک دام چگنی تامین می شود
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شهرک دام شهرستان چگنی گفت: تا پایان سال منابع مورد نیاز این شهرک جهت افزایش و بهره‌برداری از ظرفیت کامل تامین می شود .
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،24 مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان افتتاح شد
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درآیین افتتاح همزمان 24 مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان در سراسر اظهار داشت : فعالیت‌های نوگرایانه در حوزه اعتیاد و درمان معتادان ، کار سخت و دشواری است که به کمک همفکری و به کارگیری اندیشه نخبگان و جوانان فرهیخته محقق می شود.
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
پیام تسلیت شریعتمداری به سید حسن فیروزآبادی
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت برادر سردار سرلشگر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی را تسلیت گفت.
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۴۳
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: صندوق بیمه اجتماعی در ایجاد امید به ماندن در روستاها و حفظ اصلی‌ترین ارزش های انسانی  فعالیت کند
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تسهیل مهاجرت از روستاها به شهرها موجب رواج حاشیه نشینی و ایجاد فقر و آسیبهای اجتماعی فراوان شده است، اگر به امکاناتی نظیر بیمه اجتماعی که امروزه درروستاها ایجاد کرده‌ایم، درگذشته نیز توجه داشتیم، روستاییان تمایلی به مهاجرت نداشتند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل وزارت کار تجمع کردند
تعدادی از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به آنچه حقوق کم، همسان سازی و یکسان سازی حقوق، بیمه تکمیلی و ... می خواندند ، پیش از ظهر امروز مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳