سال1400

سامانه-مردم

شفافیت

سامانه مجوز

تالار-گفتگو

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان تهران برگزار شد
پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان تهران شامل کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش بهزیستی و تامین اجتماعی و افراد تحت تکفل آنها با حضور احمد بیگی مدیرکل فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از حافظان و قاریان قرآن کریم با هدف بسط و گسترش معارف اسلامی و فرهنگ قرآنی روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۲۸ در دو بخش آقایان و خانمها در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، مفاهیم جلد بیست و پنجم تفسیر نمونه در سالن اجتماعات و نمازخانه این اداره کل و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
در هفته نیروی انتظامی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با سردار حسین رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دیدار کرد
به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرتیپ پاسدار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در عصر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۹ با برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولین تشکلهای مردم نهاد استان تهران دیدار و گفتگو کرد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰:۳۴
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور چکشیان معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران
آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از خانواده شهدای کارگری استان تهران و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین قدردانی از مدافعان سلامت جامعه کار و تلاش در جمع کارگران گروه صنعتی مینو برگزار شد.
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از پارک ملی هوا فضای سپاه پاسداران
جمعی از بسیجیان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در معیت احمد غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت متبوع، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل و پروین رحیمی مدیر اجتماعی این اداره کل در آستانه هفته دفاع مقدس از پارک ملی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید نمودند.
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران آغاز به کار کرد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۵ با حضور در بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور واقع در شهرک صنعتی شمس آباد از نزدیک فرایند واکسیناسیون کارگران را بررسی و با برخی از کارگران و مدیران کارخانه ها که برای دریافت واکسن حاضر شده بودند دیدار و گفتگو نمود.
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا
پروانه رضایی بختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در چهل و نهمین جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا خبرداد.
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
حضور در میان تعاون یاران به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون
پروانه رضایی بختیاری به مناسبت هفته تعاون، با حضور در ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرنی تهران با کارکنان حوزه مدیریت امور تعاون و تعاون یاران دیدار و گفتگو کرد.
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۰۶
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
در نشست کمیسیون بهداشت مجلس با وزیر کار مطرح شد:
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کرد : کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶
با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد
مجمع عمومی سالیانه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون باحضور دکتر"حجت الله عبدالملکی" وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر
معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده ای نزدیک خبر داد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
فاز اول نوزدهمین مسابقات ملی مهارت از 22 مهر سال جاری آغاز می شود
فاز اول «نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت» به میزبانی استان‌های مازندران، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و کردستان از 22 مهر سال جاری با حضور 170 رقابت کننده آغاز می شود.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
حسینی نیا: دیپلماسی مهارت را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت قرار داده ایم
معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبینار همکاری های بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و آژانس توسعه مهارت (مسابقات جهانی مهارت) روسیه گفت: «دیپلماسی مهارت» را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت کاری خود قرار داده ایم.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
1400 واحد مسکونی به خانواده های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد/ عبدالملکی: مسکن، نیمی از هزینه‌های خانوارها را می‌بلعد
با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 1400 واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
شیر مردان کشتی گیر آزاد و فرنگی؛خدا قوت، گل کاشتید و دل یک ملت را شاد کردید
پیام تشکر عبدالملکی در پی موفقیت ورزشکاران ایران در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان:
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی موفقیت ورزشکاران کشورمان در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان، در پیامی توییتری از این پهلوانان تشکر کرد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰:۲۳
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۳ ۳ بعدی »
487702 4877
کتابخوانی تعاون
فهرست منشور اخلاقی کارگزاران نظام
کار و تامین اجتماعی