سال1400

سامانه-مردم

شفافیت

سامانه مجوز

تالار-گفتگو

شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران برگزار شد
شانزدهمین جشنواره معرفی تعاونگران برتر استان تهران با حضور ، علیرضا قاسمی فرزاد مدیرکل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، سعید قوتی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از تعاونگران برتر این استان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
افتخاری دیگر برای اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران
کسب عنوان دستگاه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی در جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
دومین نشست شورای سیاستگذاری و تحول برنامه های راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
دومین جلسه نشست شورای سیاستگذاری و تحول راهبردی این وزارتخانه به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور حجت الله عبدالملکی وزیر، معاونین، روسای سازمان ها، صندوق ها، بانک های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران کل ادارات اجرایی تابع آن در سراسر کشور برگزار شد.
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
بازدید سرزده از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالغرب تهران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صبح امروز دوشنبه مورخ 1400/6/15 بصورت سرزده در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالغرب شهر تهران حضور یافت و از نزدیک در جریان روند انجام امور این اداره قرار گرفت.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۵
نرخ بیکاری استان تهران در سه ماهه نخست سال جاری کاهش پیدا کرد و از میانگین کشوری کمتر شد
سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران به ریاست دکتر محسنی بند پی استاندار تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و دبیر کارگروه و حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و بانک های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ از طریق ویدئو کنفرانس در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۲۶
کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند
با توجه به ماهیت پر خطر کاری کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اهمیت خدمات رسانی به مراجعین که روزانه بالغ بر ۱۰ هزار نفر هستند، از سوی پروانه رضایی بختیاری مدیرکل این ادره پیگیری هایی صورت گرفت که نهایتا منجر به واکسیناسیون این اداره کل توسط عوامل وزارت بهداشت و درمان شد.
۲۷ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
معافیت مالیاتی موسسات خیریه با ثبت اطلاعات پرداخت های حمایتی
تمامی موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد که به هر شکل از اقشار آسیب‌پذیر حمایت می‌کنند، منوط به اینکه تمامی اطلاعات حمایت‌ها و کمک های خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت نمایند، می توانند ازمعافیت‌های مالیاتی برخوردار شوند.
۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۳ ۳ بعدی »
ثبت نام سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران آغاز شد
مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:
مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان/ مبلغ وام ضروری ۱۲میلیون تومان شد
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد:
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از اول آبان ماه ۱۴۰۰ خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده منصوب شد
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
دکتر "حجت الله عبدالملکی" طی حکمی " نرجس بختیار خلج" را به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، کانون فعالیت های مهارتی ارزش آفرین در کشور است
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نخستین نشست خبری با رسانه ها گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک حلقه از زنجیره ایجاد ارزش در کشور، باید نقطه کانونی فعالیت های مهارتی ارزش آفرین بدانیم.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۰۹
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: باید سالیانه یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد شود
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های اشتغال، باید سالیانه یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد شود.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
دکتر عبدالملکی: برای اجرای قوانین مربوط به معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای قوانین و مقررات مربوط به جامعه معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
توجه به حقوق افراد نابینا و رفع موانع مشارکت اجتماعی، وظیفه انسانی و لازمه توسعه یافتگی است
پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز جهانی عصای سفید؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بیست و سوم مهر ماه (پانزدهم اکتبر) روز جهانی عصای سفید، رفع موانع مشارکت اجتماعی روشندلان را وظیفه دینی و انسانی همه و لازمه توسعه یافتگی دانست.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
487702 4877
کتابخوانی تعاون
فهرست منشور اخلاقی کارگزاران نظام
کار و تامین اجتماعی