دوشنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵
 
 

 

 

عکس-مدیران-زند

لوگوی-روابط-عمومی

             سرعت فوق العاده تولید و توزیع اطلاعات به واسطه فناوری های نوین باعث شده زمینه تصحیح و تکمیل اطلاعات با رشد قابل توجهی همراه باشد به گونه ای که نیم عمر اطلاعات در عصر حاضر بسیار کم شده است. فناوریهای جدید اطلاعاتی به سرعت تغییر می کنند و سازمانها برای مجهز نگهداشتن خود به آخرین فناوری ها و جدیدترین اطلاعات، ناگزیر بطور مستمر هزینههای هنگفتی متحمل می شوند. از سوی دیگر انتظاری که در سازمان برای توسعه کاربری فناوری اطلاعات برای کاهش هزینه ها و اطلاع رسانی سریع وجو داشت تغییر کرده و امروزه فناوری اطلاعات به عنوان ابزاری توانمندساز برای مدیران و کارکنان سازمان ها مطرح است. همانطورکه می دانیم معماری اطلاعات روش،وسیله یا متدی است برای برنامه ریزی توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در سازمانها و به عبارت دیگر چارچوبی است برای یکپارچه سازی منابع سازمان در بستر فناوری اطلاعات.

با ورود اینترنت به زندگی بشر تحول شگرفی ایجاد شده و با رشد آن و افزوده شدن توانمندیهای بیشتر به آن میزان بهره مندی جامعه بشری در حال گسترش است و شاید به نوعی بتوان گفت استفاده از فضای مجازی برای پیشبرد اموربه یکی از ضروریات زندگی انسان امروزی تبدیل شده است. همین استفاده اجباری و ظهور نیازهای جدید دست اندرکاران عرصه «وب» را بر آن داشته تا ضمن تغییرات لازم، نیازهای روز مخاطبان را مورد بررسی قرار داده و به چاره اندیشی و پاسخگویی مطلوب و قانع کننده به آنها وا دارد.

"روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران" عزم خود را جزم نموده و تلاش می کنند تا با مشارکت دادن مخاطب نیازها و خواسته های او را شناسایی نموده تا کاربران علاوه بر امکان اظهار نظر و هم اندیشی، به ارتقای اطلاعات خود نیز کمک کنند.

با این توصیف نگاه روابط عمومی در فضای مجازی پرهیز از رخوت و سستی و به روز بودن سایت خود بوده تا از فناوری روز بازنماند. اگرچه امروز برخی از روابط عمومی ها حتی رغبتی به استفاده از اینترنت ندارند وسایتی که برای سازمان ایجاد کرده اند به نوعی سایتی تشریفاتی و صرفا برای کلاس گذاشتن است،

"روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران" در عصر جدید با گذر از روابط عمومی سنتی ، روابط عمومی نوین را تجربه نموده و فناوری ها و ابزارهای مورد نیاز روابط عمومی نوین را در اختیار دارد و به گونه ای برنامه ریزی می نمایند تا دست کم همپای دانش روز حرکت نمایند. بی شک ایجاد یک فضای تعاملی و ارتباطی دوسویه با مخاطب و توجه به نیاز او پیشرفت سازمان را درپی خواهد داشت و مخاطب دیگر نیاز خود را از راه های دیگر برآورده نخواهد کرد.

"روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران" با بهره گیری از دانش روز و تسلط کامل به دانش رایانه و شناسایی و بهره گیری از فرصتها، پاسخگوی سریع به نیاز مخاطب و مشارکت فعال در هم اندیشی های مخاطبان بوده و با ایجاد اعتماد در مخاطب و باور کردن او به عنوان عضوی از سازمان، گام موثری در جهت رسیدن به یک سازمان الکترونیک و در نهایت دولت الکترونیک را برداشته اند.

     

 

 
     
 
آیکون بیانیه سطح خدماتقابل توجه بازدید کنندگان محترم

خدمات ارائه شده در سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دارای ضمانت 99 دسترسی خدمت گیرنده در هرماه می باشد و در صورت عدم دسترسی مدت زمان مربوط توسط شرکت رادکام محاسبه شده و بر اساس قوانین مندرج در قرارداد sla فی مابین شرکت مذکور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عمل خواهد شد .

 بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان تهران را به اطلاع میرساند:

1) تارنمای اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان تهران امکان ثبت و رسیدگی به تخلفات اداری شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش تماس با ما ، انتقادات و پیشنهادات و پرسش و پاسخ را به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، دارا می باشد و به محض ثبت درخواست سعی می گردد در کوتاه ترین زمان نتیجه پیگیری مطرح شده به متقاضی اعلام گردد. لازم بذکر است امکانات دیگری به شرح ذیل در خدمت کاربران گرامی قرار گرفته است:

* لینک دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی

* وجودRSSیا تکنولوژی‌های مشابه برای تبادل اطلاعات

* اطلاعات مورد نیاز مخاطبان در مورد دستگاه، در بخش فرم های آنلاین و تابلوی اعلانات

* اطلاعات تخصصی مورد نیاز مخاطبان در هر حوزه مدیریتی بصورت مجزا

* بخش پرسش‌های متداول

* آرشیو اخبار

* امکان چاپ و تهیه نسخه الکترونیکی از فرم ها در قالب فرمت های رایج (pdf) و غیره

* بخش نظرسنجی

* قوانین و مقررات مرتبط با دستگاه

* آگهی های مناقصات و مزایده ها

* دسته‌بندی خدمات دستگاه بطور مناسب

2) بـرای ارتبـاط مستقیم با مدیـرکل به قسمت   تماس با ما  مراجعه نمایید.

3) تارنمای اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان تهران در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

ردیف

تاریخ

ساعت شروع

ساعت پایان

 

 

 

  
  

 

  
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌باشد.