اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در جمع کارگران مرکز بازیافت پسماند منطقه 19 حضور و آغاز هفته کارگر را به این عزیزان تبریک گفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در جمع کارگران مرکز بازیافت پسماند منطقه 19 حضور و  آغاز هفته کارگر را به این عزیزان تبریک گفت.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در بازدیدی سرزده در معیت دکتر ربیعی مقام عالی وزارت ، علیرضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی و دبیرکل خانه کارگر و مهندس رستمی مدیر حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه خانم دکتر اتابکی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در نخستین روز از هفته کارگر با حضور در مرکز پسماند منطقه 19 با این زحمتکشان به گفتگو پرداخت و با شاخه گلی از زحمات این قشر زحمت کش تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ادارره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، در این بازدید دکتر ربیعی ضمن صرف صبحانه کاری با کارگران مرکز پسماند از نزدیک در جریان مشکلات کاری این قشر قرار گرفت و به آنان قول داد که به مشکلاتشان رسیدگی شود.

دکتر ربیعی با تاکید بر اینکه دلیل حضور من در اینجا حضور در جمع کارگران زحمتکشی است که همواره در غم‌های مردم حضور دارند و با تمام وجود شرافتمندانه خدمت می‌کنند تصریح کرد: یکی از ارکان اساسی اقتصاد نیروی کار است و کارگران مهم‌ترین عامل تولید محسوب می‌شوند از این برای ارج‌ نهادن و اهمیت بخشیدن به نیروی کار و ترویج و توسعه فرهنگ کار است.

در ادامه این بازدید با اهدای شاخه گلی به کارگران این مرکز به از زحماتشان تقدیر شد.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۵۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید