اخبار

مراسم تجلیل از خانواده معزز شهدای کارگری استان تهران برگزار شد.

www.thran.mcls.gov.ir
مراسم تجلیل از خانواده معزز شهدای کارگری با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین رحیمی فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ ، سردار عرب سرخی مشاور محترم سردار فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ سردار مهماندار رئیس محترم پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ و هیات همراه به میزبانی حاتم شاکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز پنجشنبه مورخ 1397/02/06 در سالن کنفرانس اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استان تهران شاکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ابتدای این مراسم ضمن تبریک هفته کارگر و هفته معلم از  تلاشگران عرصه کار و تولید و تلاشگران تعلیم و تربیت تقدیر و تشکر کرد و گفت این کارگران هستند که همواره در صف اول دفاع از ارزش های اسلامی قرار دارند .

وی همچنین در ادامه گفت : کارگران ایران اسلامی همچون زمان جنگ، برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی در کنار فرمایش رهبر معظم انقلاب قرار دارند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت:پیمودن راه شهدا وظیفه همگانی است و ما اعتقاد داریم اگر در انجام آن کوتاهی نماییم مقصر هستیم چون شهدا برای تحقق آرمانهای بلند امام (ره) از بذل جان خود کوتاهی نکردند.

مهندس حاتم شاکرمی گفت :  تمام عزت، شوکت، عظمت و موفقیت هایی که امروز نصیب ایران اسلامی شده است را نتیجه خون پاک شهدا قلمداد کردند و افزودند: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز وظیفه آحاد مردم بخصوص مسئولین می باشد. زیرا ایثارگری خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافراز با هیچ کاری قابل جبران نیست. شهیدان با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل از جان خود گذشتند و برای ملت ایران و جامعه اسلامی عزت و بزرگی و  همچنین برای کشور عزیزمان امنیتی پایدار رقم زدند.

وی گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره ایثار و شهادت است و حفظ نظام مقدس ما هم مبتنی بر تدوام فرهنگ ایثار و شهادت است

وی با اشاره به به اسنکه دیروز در میدان جنگ کارگران ایثار می کردند و امروز در کارخانجات گفت پاسداشت این فرهنگ ایثار وظیفه شرعی و ضروری هر یک از ماست

شاکرمی ضمن تشکر و قدردانی از فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت : این نیروی خدوم در تمام لحظات با سعه صدر به ما کمک کردن و با متانت و با اقتدار در تجمعات صورت گرفته با حضور مقتدرانه خود آرامش جامعه را حفظ کردن که این اقتدار مایه امنیت و آرامش جامعه  و عامل مهم رشد اقتصادی در تمام ابعاد توسعه جامعه است.

سردار رحیمی تلاش ما بر همدلیبین آحاد مردم است و تلاش می کنیم  که بتوانیم وضع مطلوب رابرای جامعه ایجاد کنیم

ایشان از سوی تمام نیروی انتظامی تهران هفته کارگر به خانواده های کارگری و تمام کسانی که در این عرصه خدمت می کنند تبریک گفت وی ضمن اشاره به اینکه این قشر از تاثیر گذار ترین قشرهای جامعه هستند گفت : این قشر عظیم از اثر گذارترین اقشار جامعه هستند و جایگاه ویژه ایی  در نظام و در مقام معظم رهبری دارند .


فرمانده انتظامی تهران بزرگ عنوان کرد: عزت و افتخار امروز ما مرهون خون پاک شهیدان و دلاور مردی های ایثارگرانی است که با تقدیم هستی خود به ما هستی بخشیدند.

رحیمی بیان کرد: به واسطه دلاور مردی شهیدان، امروز ایران اسلامی سربلندتر از همیشه ندای توحیدی دفاع از حق و برخورد و مقابله با ظلم و ستم را به عالم طنین انداز کرده است.

وی گفت : پلیس از لحظه تولد تا اخرین روز با فرد کار دارد کسی  هیچ  ارگانی به اندازه نیروی انتظامی با بدنه جامعه و اقشار جامعه ارتباط ندارد و ما از روز تولد تا حظه مرگ با مردم و در کنار انها هستیم.

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خشنودی در مراسم بزرگداشت شهدای کارگری استان تهران گفت :  شهدا بال پرواز ما هستن ، اگر جامعه کارگری عزتی دارد و اگر دولتمردان عزتی دارن به خاطر شهدا است.

وی عزت و سربلندی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را مدیون گذشت، فداکاری، صبر و بردباری و استقامت آنها دانست و گفت: خانواده های معظم شهدا همواره موجب افتخار و الگویی شایسته برای آحاد جامعه بوده اند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های معزز شهدا گفت ما از این 4 شهید که نماد 14000 شهید هستن تقدیر میکنیم هر چند این بسیار کوچک است .

صادقی فر مدیر کل محترم دفتر وزارتی و  سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه ضمن تبریک اعیاد گفت: سر تعظیم فرود می آورم به مادرانی که برای حفظ ارزشهای نظام فرزندان خود را تقدیم این راه کردن.

ایشان امنیت و آسایش امروز کشور را حاصل جانفشانی و ایثار شهدا دانست و اظهار کرد : شهدای کارگر با زحمت و تلاش خود در عرصه اقتصادی و ایثار و از خودگذشتگی در دفاع از میهن همواره مایه افتخار ما بوده اند و امنیت امروز کشور را مدیون این عزیزان هستیم .

وی گفت امسال سالی است که بایستی با مشارکت همگانی اقدامات لازم را انجام دهیم و مسئولیت اجتماعی ما بایستی در این راه به هم پیوند بخورد.

وی با اشاره به شعار سال( حمایت از  کالای ایرانی) گفت: کلیه مسئولین بایستی جهت حمایت از کالای ایرانی تصمیمات مهمی بگیرند و مردم را تشویق به خرید کالای با کیفیت ایرانی کنند.

وی با اشاره به کیفیت کالای ایرانی گفت : بخش  خصوصی بایستی کیفیت و کمیت را بالا ببرند و قیمت را متعادل نگه دارد.

صادقی فر گفت: : تولید و اشتغال فرزندان ما  در گرو تولید داخلی و مصرف کالای داخلی است.

در پایان این مراسم  با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهدا و یک کارگر نمونه تجلیل شد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید