اخبار

در نخستین روز از هفته کارگر کلنگ ساخت استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان پاکدشت زده شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
با حضور دکتر ربیعی مقام عالی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران کلنگ ساخت استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان پاکدشت در نخستین روز از هفته کارگر زده شد.

به گزارش روابط عمومی ادارره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور دکتر ربیعی مقام عالی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز چهارشنبه مورخ 1397/02/05 کلنگ ساخت استخر مجموعه ورزشی کارگران پاکدشت زده شد.

وزیر تعاون ، کار ورفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته کارگر به همه کارگران زحمتکش برنامه های مهم در سال 97 را بیانکرد و افزود: مسکن بازنشستگی ، بیمه فراگیر و افزایش امنیت شغلی از برنامه های مهم و در دستور کار سال ٩٧ وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی قراردارد.

دکتر علی ربیعی در اجتماع عظیم کارگران در مجموعه ورزشی کارگران پاکدشت افزود : با مسائل و مشکلات زندگی کارگری آشنا هستم و می دانم که این مشکلات در شهرهای کوچک قابل تامل تر هستند و به همین خاطر و در حمایت از کالای ایرانی، وام های دراز مدت  ویژه بازنشستگان و جامعه کارگری طراحی شده است .

وزیر تعاون ، کار ورفاه اجتماعی افزود : جامعه ای که بر اساس تولید می چرخد قطعا جامعه ای پویا تر است و از همین رو سعی کردیم در چند سال اخیر تامین اجتماعی را پویا تر و با نشاط تر نگاه داریم .

در ادامه مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن خیر مقدم به دکتر ربیعی و تبریک هفته کارگر به زحمتشکان عرصه کار و تولید و همچنین تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت: دکتر ربیعی که همیشه مار ا در پیگیری امور شهرستانها هم هدایت و هم حمایت می فرمایند با حضور خود در این مراسم در هفته ای که متعلق به همه کارگران عزیز می باشد مایه افتخار ما بوده و هستند و از همین تریبون از ایشان تقدیر و تشکر می نمایم.

مهندس شاکرمی از دیگر حامیان این مراسم نیز تقدیر نمود و افزود : دکتر قمی نماینده محترم شهرستان پاکدش و همچنین مهندس تمهیدی فرماندار محترم پاکدشت نه تنها ما را حمایت نمودند بلکه در تحقق اشتغال ما نیز کمک شایانی کردند.

وی افزود: شهرستان پاکدشت از معدود شهرستانهای استان تهران است که به 4000 تعهد اشتغال که در سال 1396 برایش پیش بینی کرده بودیم رسید حتی از آن فراتر نیز رفته است چرا که بالغ بر 4200 شغل در سامانه کارا در این شهرستان رسد شده است.

وی با بیان آماری به دکتر ربیعی بیان داشت: در طرحهای تکاپو و اشتغال پایدار روستایی ، عشایری 664 طرح ثبت نام شده که 624 مورد روستایی و مابقی آن هم از طرح های اشتغال فراگیر می باشد.

در  خاتمه کلنگ ساخت استخر سرپوشیده در داخل مجموعه ورزشی کارگران پاکدشت زده شد.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید