اخبار

انتخاب آمار نامه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تهران به عنوان آمار نامه برتر وزارت متبوع

www.tehran.mcls.gov.ir
دکتر میدری روز چهارشنبه مورخ 1397/3/30 به پاس قرار گرفتن آمارنامه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ردیف آمار نامه های برتر وزارت متبوع از تلاشهای مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ارزیابی سالانه آمارنامه های تولیدی استان ها، آمارنامه استان تهران  در ردیف آمارنامه های برتر در سطح کشور انتخاب و معرفی شد.

دکتر میدری معاون وزیر  و رئیس کمیته آمار بخشی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  طی پیامی از تلاش های کارگروه آمار نامه استان تهران در تهیه و تدوین آمار نامه سال 1395 قدردانی کرد.

متن پیام معاون وزیر  و رئیس کمیته آمار بخشی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به شرح زیر است:

"ضمن ابراز خرسندی از انتخاب آمارنامه سال 1395 استان  در ردیف آمارنامه های برتر که مطابق با برنامه های وزارت متبوع و در راستای نهادینه شدن تولید آمار تدوین و منتشر شده است ، بدین وسیله از تلاش مجدانه و مثمرثمر جناب عالی و همکاران تان در کارگروه آمار نامه تشکر و قدردانی می نمایم.

توفیق روز افزون جناب عالی در تمام مراحل زندگی و استمرار خدمات ارزنده تان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دولت تدبیر و امید را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم."

آمارنامه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران مشتمل بر هشت فصل، شامل  بودجه و کارکنان ، جمعیت و نیروی انسانی ، تعاون ، روابط کار و امور فرهنگی اجتماعی ، رفاه اجتماعی ، پولی و مالی ، آمارهای اقتصادی و آموزش و پرورش است.

۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید