اخبار

جلسه ماهانه فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران برگزار شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
جلسه ماهانه فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور سید محمد میرابی ، فرمانده محترم مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، سردار رعیتی فرد فرمانده سازمان بسیج کارگری کشور و مهندس شارکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و فرماندهان مرکز مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه مورخ 97/4/6 در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بسیج را به عنوان سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و بیان داشتند: این نهاد مردمی در تمامی دوره ها، چه در زمان جنگ و چه در زمان سازندگی برای جامعه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی ارزنده ای انجام داده است. ما وظیفه داریم در حفظ این ارزش و سرمایه اجتماعی کوشا باشیم.

ایشان ضمن قدردانی از فعالان حوزه مقاومت بسیج افزودند : با  برنامه ریزی صحیح در تمامی عرصه ها و جبهه ها بایستی از این سرمایه گرانقدر بهره جست. چرا که امروز میدان ضربه زدن دشمن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جبهه جنگ نظامی به میدان مبارزه اقتصادی تغییر یافته است. لذا بیشتر از پیش بایستی از این سرمایه الهی بهره برد.

مهندس شاکرمی در ادامه هدف اصلی دشمن را ضربه زدن به تولید و اقتصاد ایران دانسته و گفتند: دشمن شبانه روز در جبهه برنامه ریزی و تلاش می کند. زیرا خوب می داند که با  ضربه زدن به اقتصاد کشور موجب توقف تولید و کاهش اشتغال خواهد شد و در نهایت معیشت مردم را به خطر می افکند.

وی وظیفه بسیج را در این راه بسیار پیچیده ، سخت و سنگین تر از سایر نهادها ارزیابی کرده و افزودند: بسیج صادقانه و خالصانه به مردم خدمت می نماید و ما به عنوان دستگهای اجرایی بایستی ضمن هوشیاری و موقعیت شناسی مسئولیت و وظیفه خود را انجام دهیم.

مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر اینکه دشمن با ایجاد نارضایتی در بین مردم عزیز درکمین است تا سلامت نظام را خدشه دار کند، بیان داشتند: به همین منظور بسیجیان باید ضمن الگو بودن برای سایر اقشار جامعه بایستی نسبت به گذشته خدمات صادقانه ی بیشتری نسبت به سایرین ارائه دهد. همچنین بسیج کارگری با تشکلات کارگری باید هماهنگ تر از قبل به عنوان محور اصلی فعالیتهای کار و تولید فعالیت داشته باشند.

در ادامه این نشست آقای محمد میرابی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن قدردانی به منظور فراهم نمودن تمهیدات لازم برای برگزاری این نشست، ابراز داشتند: راه اندازی خانه های بسیج کارگری و تشکلات کارگری بایستی مشتاقان ورود به این حوزه را جذب نمایند .

وی ضمن اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در این حوزه، ابراز داشتند: بسیج باید به جذب مشارکت حداکثری کارکنان در پایگاه های مقاومت بسیج  ادارات تابعه گام بردارد و نقش بسیار مهمی را در تدوین و اجرای برنامه های اقتصادی جامعه بعهده بگیرد. بسیج بر اساس رویکرد عشق خدمت رسانی به مردم شکل گرفته و بر همین اساس حضور بسیجیان ما امروز در جامعه باید به عنوان یک نیروی ایثارگر و خدمتگزار به مردم باشد.

آخرین سخنران این جلسه سردار رعیتی فرد فرمانده سازمان بسیج کارگری کشور بودند که با ابراز خرسندی از حضور خود در بین فرماندهان دستگاههای اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشتند: هدف دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که در این راستا از هیچ اقدام دریغ نکرده است.

وی در ادامه افزودند: از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمن با تحمیل جنگ و استفاده از اقدامات ددمنشانه ی منافقین و در ادامه به وسیله جنگ فرهنگی و اقتصاد سعی در ایجاد یاس و نامیدی در بین ملت بزرگ ایران اسلامی داشته است و تلاش دارد تا به اهداف خود دست یابد. به همین منظور وظیفه اصلی ما بسیجان هوشیاری هر چه بیشتر جهت خنثی کردن عملیات خصمانه و مخرب دشمن است.

سردار رعیتی فرد ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیتهای نخبگان کشور، گفتند: بایستی این ظرفیتها را هدایت، حمایت و نظارت مستقیم نماییم تا بسیج بتواند با استفاده از این ظرفیتها رهگشای مشکلات باشد.

وی کیفی سازی حوزهای مقاومت بسیج را با توجه به افق پیش رو ضروری دانسته و آن را مستلزم  مدیریت جهادی برشمردند.

در پایان این نشست با اهدای لوح سپاس از سوی مهندس شاکرمی از رشادتها و زحمات فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدردانی شد.

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید