اخبار

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارگران استان تهران در پاکدشت برگزار شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارگران با همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، هیئت های ورزش کارگری استان تهران با حضور کارگران و خانواده هایشان و همراهی اقشار مختلف مردم روز جمعه مورخ 1397/5/12در شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در یک صبح زیبا و دل انگیز تابستانی  همایش بزرگ و باشکوه پیاده روی خانوادگی کارگران با حضور فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی وزارت تعا‌ون ، کار و رفاه اجتماعی، حاتم  شاکرمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت، قشقائی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ، حسین طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت، سلطانی دبیر خانه کارگر پاکدشت،  پازوکی شهردار پاکدشت، علی خدایی رئیس کانون مجید محمدی دبیر هیئت ورزش کارگری شوراهای اسلامی کار استان تهران، مولایی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت، محمدرضا سلطانی رئیس مجموعه و  هیئت ورزش کارگری پاکدشت،  عماد پازوکی رئیس مجموعه و هیئت ورزش کارگری شهرستان قرچک و دیگر مقامات ادارات و نهادهای مختلف شهرستان پاکدشت ، کارگران شریف کارخانجات و واحدهای صنعتی و اقشار مختلف مردم شهرستان پاکدشت در مسیر میدان سپاه تا مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان برگزار شد.

قمی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ضمن خیر مقدم به مسولین حاضر در این همایش خانوادگی ورزش را عامل نشاط در جامعه دانست و افزود: از مردم شهرستان دعوت می کنم در اینگونه مراسم ها شرکت فعال داشته باشند چرا که این حرکت ها علاوه بر اینکه روحیه نشاط و سلامتی را گسترش می دهد، هم وحدت آفرین می باشد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در باب اهمیت با هم بودن از دیدگاه آموزه های دینی مطالبی ذکر نموده و بیان داشت: خداوند می فرماید یدالله مع الجماعه (خداوند با جماعت است).

حاتم شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دیگر سخنران این مراسم ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش و همچنین حضور گسترده خانواده کارگران که جلوه زیبائی از حضور مردم همیشه در صحنه را به نمایش گذاشته بود اظهار نمود: ما معتقدیم ورزش و نشاط کارگران عزیز از اهمیت بالایی برخوردار است و در محیط کار و تلاش، تولید و بهره وری را افزایش خواهد داد.

وی افزود: امیدوارم مدیران و مسئولین کارخانجات اهتمام ویژه ای نسبت به ورزش کارگران داشته باشند چرا که هزینه در ورزش تاثیر خود را در راندمان تولید و کار به طور محسوس نشان می دهد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه بیان داشت: همیشه آرزو می کنم مسئولین با لبخند در ورزش هزینه کنند تا سلامتی و شادابی به جامعه کار برگردد و خدای ناکرده در بخش دارو و درمان برای بدست آوردن سلامتی افراد هزینه نشود.

وی در خاتمه بیان افزود: از همه مسئولین شهرستان پاکدشت جهت مشارکت در امر برگزاری این مراسم که همت و زحمت زیادی می طلبد صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

در برنامه پایانی مراسم قرعه کشی بزرگ با هدایای نفیس انجام گردید و جوایز ویژه ای از جمله: یخچال، فرش، اجاق گاز، دوچرخه و هزینه های اعزام به شهرهای زیارتی و سیاحتی، مشهد ، قم و کیش به حاضرین و خانواده های بزرگواری که از ساعات اولیه صبح در این همایش حضور داشتند به قید قرعه اهدا شد.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید