اخبار

تجدید میثاق تعاونگران با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نخستین روز از هفته تعاون

www.tehran.mcls.gov.ir
در اولین روز هفته تعاون مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از مدیران و کارکنان با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمانهای آن امام همام تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز شنبه 10 شهریور ماه 1397 همزمان با نخستین روز از هفته تعاون سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس شاکرمی مدیر کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، جمعی از تعاونگران و تعاونیاران استان تهران با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران طی مراسم رسمی با نثار تاج گل به مرقد مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی به مقام شامخ ایشان ادای احترام نمودند.

مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت این هفته با نثار تاج گل و قرائت زیارتنامه و فاتحه با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) تجدید پیمان کردند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه خدا را شاکریم که در اولین روز از هفته‌ی تعاون توفیق زیارت مرقد مطهر امام نصیب ما شد، بیان داشتند: مهمترین آرمان امام خمینی(ره) ایجاد عدالت، رفع فقر، تولید و خدمت به جامعه بوده و ما بایستی احیاگر راه امام خمینی(ره) باشیم .تلاش نماییم آرمانهای بلند آن امام (ره)در جامعه احیاء و زنده شود.تلاش کنیم که خط امام پاربرجا ،شفاف و متعالی باشد و منویات و فرامین مقام معظم رهبری تحقق یابد. زیرا مسیر تعاون نوید دهنده خدمت و تلاش بهتر به مردم می باشد.

مهندس کلانتری تعاون را برای خدمت رسانی به محرومین و در جهت گسترش عدالت اجتماعی و ایجاد عدالت اقتصادی، خدمت به مردم و محرومیت زدایی در جامعه بهترین راه برشمرد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید