اخبار

جلسه مشترک اعضای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران برگزار شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
جلسه مشترک اعضای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با حضور شاکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، خانم رضایی مدیر روابط کار استان تهران ، قوتی رئیس تشکلات کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهر ان و مدیران محورهای غرب ، شرق ، شمالشرق ، شمالغرب ، مرکز و جنوب تهران و ری روز سه شنبه مورخ 1397/6/27در سالن جلسات اداره کل استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ابتدای این نشست مهندس شاکرمی ضمن خیر مقدم به حضار و ابراز خرسندی از برگزاری این نشست بیان داشت : این جلسات می تواند در رفع مشکلات کارگران و همچنین واحد های تولیدی و صنعتی و پیگیری امور مربوطه تاثیر بسزایی داشته باشد و پیشنهاد می کنم جلسات ماهی یک بار به طور مستمر برگزار شود.

وی در ادامه افزود : د ر راستای بررسی و حل معضلات حوزه کار و تولید  هر ماه با حضور استاندار در یکی از شهرستانهای استان تهران جلسات هماهنگی جهت رفع معضلات و مشکلات واحد های تولیدی همان شهرستان برگزار می شود .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه در آینده نزدیک مالیات بر ارزش افزوده تولید حذف خواهد شد گفت با بررسی های انجام شده مشخص شد ، که مالیات بر ارزش افزوده فشار زیادی بر تولید کنندگان تحمیل نموده است که با حذف آن بار سنگینی از دوش این زحمتکشان کاسته خواهد شد.

وی در ادامه گفت : پیشنهاد ایجاد کمیته اقتصادی در کانون هماهنگی شورای اسلامی به منظور شناخت مسائل و مشکلات اقتصادی حوزه های عملکرد کانوان شورای اسلامی توسط مدیر کل مطرح و مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

در ادامه آقای خدایی رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی استان تهران درخصوص مسائل و مشکلات حوزه کارگری استان تهران از جمله امنیت شغلی و معیشت و تشکل گرایی به عنوان اصلی ترین مطالبات جامعه کارگری در حال حاضر عنوان نمود.

خانم رضایی در خاتمه با اشاره به به زودی نشستی در راستای حل مسائل و مشکلات فی مابین کانون و محور های مختلف با حضور روسای ادارت اجرایی برگزار خواهد شد افزود  امیدواریم با برگزاری این نشست ها روند مطلوبی در جهت هماهنگی بیشتر کاهش مشکلات فی مابین برداشته شود.

در خاتمه  مدیران محورهای غرب ، شرق ، شمالشرق ، شمالغرب ، مرکز و جنوب تهران و ری به بیان مسائل و مشکلات حوزه های خود پرداختند .

۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید