اخبار

زنگ ایثار و شهادت با حضور مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در دبیرستان شهید فهمیده تهران نواخته شد

www.tehran.mcls.gov.ir
زنگ ایثار و شهادت همزمان با آغاز سال تحصیلی 1397 و هفته دفاع مقدس در دبیرستان شهید محمد حسین فهمیده تهران با حضور حاتم شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از مدیران و آموزگاران این دبیرستان به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان تهران ، در این مراسم مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در اهواز، شهادت مظلومانه چند تن از هموطنان را تسلیت گفتند و بیان داشتند: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خصوصا شهدای والامقام دانش آموز بسیار مهم است. بایستی جهت آشنایی با شخصیت و سیره عملی شهدا اقدامات فرهنگی بیشتری صورت گیرد. ما باید با مطالعه زندگی این بزرگمردان، راه آنان را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم. دانش آموزان عزیز باید زندگینامه شهید سرافراز محمد حسین فهمیده را که در دوران دفاع مقدس با ایثار، گذشت و شهادت خود از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد را مطالعه نمایند.

وی با یادآوری ایثارگری های شهید فهمیده اظهار کردند: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید داشتند که این شهید بزرگوار اسوه و الگوی گرانبهایی برای تمامی دانش آموزان ایران است.  ما بایستی یادگیری و آموزش را همراه با افزایش ایمان و باورهای دینی به فرزندان میهن اسلامی بیاموزیم تا آنها در مقابل همه بلایا مصون و محفوظ بمانند.

مهندس شاکرمی از دانش آموزان خواست با درس خواندن نام شهدا را زنده نگه دارند. زیرا زنده نگه داشتن یاد شهدا از شهادت کمتر نیست. همانطور که شهید محمد حسین فهمیده با شهادت خود درس ایثار و شجاعت را به ما آموخت. امیدوارم بود دانش آموزان عزیز که آینده سازان کشورمان هستند، بتوانند مسیر این شهید بزرگوار را ادامه دهند.

ایشان در خصوص افتخار، عزت و سربلندی ایران به دانش آموزان تاکید کردند: شما عزیزان بایستی در جهت افزایش علم و دانش خویش درس بخوانید. نه در جهت مدرک گرایی، چرا که آینده این مرز و بوم بادستان توانا و با مهارت  شما ساخته خواهد شد.

مهندس شاکرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از سیستم آموزشی و خانواده های دانش آموزان خواست تا به بالا بردن افزایش مهارتهای فنی دانش اموزان بهای بیشتری دهند و با تشکیل تعاونی های دانش آموزی و ایجاد مراکز آموزش کسب وکار آنها را برای زندگی بهتر آماده نمایند.

۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید