اخبار

مراسم معارفه و تکریم مدیران قبلی و جدید امور تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
آیین تکریم مهندس بهزاد سام دلیری مدیر قبلی و معارفه مهندس کمال عبادزاده مدیر جدید امور تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور مهندس شاکرمی مدیرکل، دکتر بابائی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، خانم مهندس رضائی مدیر روابط کار، مهندس دهقان مدیر کارآفرینی و اشتغال، مهندس رستمی مدیر حراست تعاون، خانم دکتر اتابکی مدیر امور اجتماعی و جمعی از کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و نمایندگانی از جامعه تعاونگران این استان روز شنبه مورخ1397/7/14 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این مراسم حاتم شاکرمی با اشاره به اینکه بزرگترن معلم هر انسانی تجربیات اوست، بیان داشتند: تجربیات عملکرد انسان را دائما مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و نارسایی های موجود را در زندگی به راحتی به انسان نشان خواهد داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تغییر و جابجایی را ازجمله ضرورت‌های یک سازمان پویا دانسته و افزودند: ایجاد تغییرات سبب بروز تحولات مثبت و تبادل اطلاعات و اندیشه  و تجربیات خواهد بود و باید با استقبال از تغییرات از آن‌ها در جهت مثبت سود برد. امروزه افرادی موفق هستند که تغییرات را به‌عنوان یک فرصت دنبال می‌کنند و در تمام مراحل زندگی به دنبال تغییر می باشند. چراکه تغییر همیشه با نوسازی و اتفاقات خوب همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه مدیران ما در بخشهای مختلف کاری روش مدیریت خاص خود را دارند،افزودند: ما می توانیم با تلفیق مناسب روشها، واحد ها مختلف را  به راحتی در همه ی امور مدیریت نماییم.

مهندس شاکرمی بحث پایبندی به فرهنگ‌ سازمانی را مهم ارزیابی کرده و افزودند: پایبندی به فرهنگ‌سازمانی ازجمله مواردی است که باید مدنظر افراد سازمان قرار داشته باشد و این اداره کل به‌عنوان یک سازمان پویا، باید به این موضوع اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

در ادامه مهندس بهزاد سام دلیری مدیر سابق امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر اینکه تعاون دارای پتانسیل‌ها و توانمندی‌های بسیاری است، افزود: طی مدتی که در مدیریت امور تعاون این استان افتخار خدمت داشته ام، توانستیم با همدلی و تلاش‌ همکارانم قدمهای بزرگی در جهت تحقق برنامه‌ها و اهداف بخش تعاون که همان ارتقاء سطح فعالیت‌های می‌باشد بردداریم.

در این مراسم مهندس کمال عبادزاده مدیر جدید امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن قدردانی از اعتماد مهندس شاکرمی، ابراز امیدواری کرد تا به همت همکارانش بتواند در راستای توسعه، ترویج و نظارت بخش تعاون پاسخ مثبت و شایسته ای به این اعتماد و مسئولیتی که بر عهده او گذاشته شده است. در کارنامه مدیریتی خود ثبت نماید.

در پایان این آیین مهندس شاکرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اهداء لوح و هدیه از زحمات مهندس بهزاد سام دلیری قدردانی و طی حکمی کمال عبادزاده را به عنوان مدیر امور تعاون این اداره کل منصوب نمودند.  

۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید