اخبار

کارگاه آموزشی آشنایی با مفاهیم ،نظریه ها ،مدل ها ،الگوها وتکنیک های بهره وری در کسب وکار تعاونی برگزارشد.

www.tehran.mcls.gov.ir
با همکاری مرکز جهاد دانشگاهی استان تهران کارگاه آموزشی آشنایی با مفاهیم ،نظریه ها ،مدل ها ،الگوها و تکنیک های بهره وری در کسب وکار تعاونی طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 23 الی 24 آبان ماه 1397 با حضور کمال عبادزاده مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و تنی چند از مدیران و کارشناسان حوزه تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و همچنین 70 نفر از مدیران و بازرسان شرکت‌ها، اتحادیه های تعاونی های در سالن اجتماعات مرکز جهاد دانشگاهی استان تهران برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در این کارگاه آموزشی که با هدف ارتقاء دانش نیروی انسانی بخش تعاون کشور بر گزار شد کمال عبادزاده مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، با بیان اینکه  ترویج ، تشکیل وتوسعه تعاونی ها و اصلاح ساختار اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخودار می باشد افزود: با توجه به اینکه جمع کثیری از جمعیت کشور را روستائیان  تشکیل می دهند باید به توسعه روستاها ، توجه نمود و تشکیل و توسعه تعاونی ها را  از روستا شروع کرد.

وی افزود: در همین راستا جلساتی با فرمانداران شهرستان ها در جهت تشکیل روستا تعاون، که راهی در جهت مشارکت ورونق اجتماعی واقتصادی روستاها می باشد برگزار شده است.

کمال عبادزاده در ادامه  افزود : همان طور که می دانیم تک تک افراد در کار اجتماعی سهیم هستند و برای رسیدن به هدف باید با تعاونی ها تعامل داشته باشیم و از ظرفیت آنها  استفاده نمائیم.

وی با بیان اینکه آنچه که تعاون را از دیگر شرکت ها متمایز می کند بعد اجتماعی آن می باشد افزود: هرجا کشور از قدرت مردم استفاده کند موفق می شود و اوج قدرت مردم در دفاع مقدس نمایان گردید و اگر در سیاستگذاری از مردم استفاده نشود موفق نخواهیم بود .

لازم بذکر است در پایان این جلسه کمال عبادزاده مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه رئیس اداره آموزش، ترویج و تحقیقات با حضور در جمع فراگیران ضمن تشکر از زحمات اساتید ارجمند لوح تقدیری به آنان اهداء نمودند.

۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید