اخبار

شانزدهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران برگزار شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
شانزدهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران روز یکشنبه مورخ 97/10/2 با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار ، مهندس پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و بقیه اعضای کارگروه اشتغال در سالن جلسات استانداری تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، پروانه رضایی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن تبریک انتصاب دکتر بندپی به ایشان با اشاره به میزان نرخ بیکاری در استان تهران بیان داشت: باید با تلاش مضاعف و همکاری بیشتر تمامی دستگاه ها و بانکهای عامل به رفع مشکلات بازار کار کمک شود تا علاوه بر حفظ اشتغال موجود شرایط برای تولید اشتغال جدید فراهم تر از قبل شود.

دبیرکارگروه تخصصی اشتغال استان تهران با توجه به حضور فرمانداران شهرستانهای استان بیان داشت: از ابتدای تصدی در سمت جدید و جهت آشنایی از وضعیت اشتغال در استان یک برنامه کوتاه مدت جهت بازدید از همه شهرستانهای استان تهران آماده گردید.

وی افزود: تا به امروز از دو شهرستان فیروزکوه و دماوند بازید میدانی بعمل آمد و با حضور در مراکز تولیدی و صنعتی و سپس ملاقات با فرمانداران از نزدیک در جریان مسائل و موانع در راستای تولید و اشتغال در آن مناطق قرار گرفتم.

پروانه رضایی همکاری فرمانداران این دو شهرستان را قابل تقدیر دانست و افزود : خوشبختانه همه فرمانداران در این مناطق به جد در تلاش برای رفع موانع تولید و حفظ اشتغال موجود می باشند که از همین جا از زحماتشان تشکر می نمایم.

وی با بیان اینکه بازدیدها بصورت مستمر و دائمی خواهد بود افزود: مرحله اول این بازدید ها جنبه سنجش و جمع آوری آمار از همه امکانات شهرستانها از قبیل تعاونی ها و آمار اشتغال و اتباع بیگانه و تشکلات کارگری و کارفرمایی و ... دارد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: در مرحله بعدی اقدامات اجرایی و عملیاتی صورت خواهد پذیرفت.

در ادامه مقرر گردید با توجه به ابلاغ بند(الف) تبصره 18 قانون بودجه سالجاری دستگاههای اجرایی نسبت به تحقق تعهدات اشتغال خود برنامه ریزی و در جلسات آتی کارگروه نسبت به ارائه گزارش عملکرد اقدام نمایند.

۸ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید