اخبار

زنگ کارآفرینی و تعاون در فرهنگسرای ملل به صدا در آمد.

www.tehran.mcls.gov.ir
نمایشگاه دست ساخته های هنرجویان هنرستانهای منطقه یک از تاریخ 23 تا 25 بهمن ماه در نگارخانه ملل واقع در پارک قیطریه برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران؛ نمایشگاه و آثار دست آفریده های هنرجویان منطقه یک تهران با هدف کارآفرینی، توسعه فرهنگ کار تیمی و تعاون در بین هنر جویان در فرهنگسرای ملل برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه سه شنبه 23 بهمن ماه با حضور فرماندار شمیرانات، مدیر امورتعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مدیر کل دفتر تعاونیهای خدماتی وزرات تعاون کار و و رفاه اجتماعی، مدیر آموزش و پرورش منطقه یک، رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک تهران برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شمیرانات با بیان اینکه مسئولان آموزش و پرورش باید علاوه بر مباحث درسی توجه ویژه ای به مهارت آموزی دانش آموزان داشته باشند، افزود: اهمیت آموزش های مهارت زندگی و اشتغال به نوجوانان در حوزه های مختلف بایستی مورد توجه قرار گیرد. داشته باشند. استواری جامعه ایرانی مدیون بنیان محکم خانواده ها است. باید جهت حفظ این سرمایه اجتماعی ارزشمند تمامی اهتمام خود را به کار گیریم.

سیاوش شهریور با تاکید بر اینکه، برپایی نمایشگاه های دست ساخته های دانش آموزان می تواند منجر به استعداد یابی، تقویت خلاقیت، رقابت سالم و کارآفرینی آنها از سنین پایین شود، اظهار داشت: مهم ترین دستاورد دولت رضایت عمومی است که با برقراری امنیت، ایجاد اشتغال و رفاه عمومی به دست می آید. دولتمردان باید بازخورد اقدامات و عملکرد خود را میان مردم بسنجند تا بتوانند در مسیر درست حرکت کنند.

شایان ذکر است، علاقمندان بازدید از آثار هنری نمایشگاه و آثار دست آفریده های هنرجویان منطقه یک تهران می توانند از تاریخ 23 تا 25 بهمن ماه از ساعت 10 الی 18 به نگارخانه ملل واقع در محله قیطریه، بوستان قیطریه، فرهنگسرای ملل مراجعه نمایند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید