اخبار

پروانه رضایی بختیاری به منظور برگزاری با شکوه "سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور" با اهدا لوح از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیرقرار گرفت

www.tehran.mcls.gov.ir
دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح از حمایت و مشارکت پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در برگزاری "سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور" تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، با توجه به میزبانی عالی استان تهران از سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور و همچنین حمایت و مشارکت مطلوب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در برگزاری مراسمات افتتاحیه و اختتامیه این دوره از مسابقات کارگری که با حضور مسئولین کشوری، استانی و جمع کثیری از کارگران و خانواده های تلاشگران عرصه کار و تولید در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید معتمدی انجام شد. در این راستا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح از پروانه رضایی بختیاری و همکاران وی قدردانی نمود.

بنا به همین گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ورزش را عامل مؤثر در ارتقاء سلامت، نشاط، بهره‌وری و بهبود کیفیت زندگی دانسته و بیان داشت: این مهم در شادابی و طراوت جامعه کار و تولید کشور نقش غیر قابل انکاری داشته و تحقق آن علی رغم  همه تنگناها و محدودیت های موجود، مرهون تلاش های شما همکاران عزیز است.

متن لوح اهدایی دکتر شریعتمداری به مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به شرح ذیل می باشد:

 

بسمه تعالی

سرکار خانم رضایی

مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

سلام علیکم

فعالیت ها و برنامه های ورزشی تأثیر شگرفی در ارتقاء سلامت، نشاط، بهره‌وری و بهبود کیفیت زندگی دارد. این مهم در شادابی و طراوت جامعه کار و تولید کشور نقش غیر قابل انکاری داشته و تحقق آن علی رغم  همه تنگناها و محدودیت های موجود، مرهون تلاش های شما همکاران عزیز است.

لازم می‌دانم مراتب قدردانی خود را به پاس حمایت و مشارکت ارزشمند جناب عالی از برگزاری "سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور" اعلام نموده و از درگاه ایزد منان برای شما سلامتی و توفیق روز افزون خواستارم.

محمد شریعتمداری

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید