اخبار

پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران رای خود را به صندوق انداخت

www.tehran.mcls.gov.ir
پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز جمعه مورخ 1398/12/2 نخستین ساعت آغاز رای گیری با حضور در یکی از شعبات اخذ رأی در تهران، برای انتخاب نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری، رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در اولین ساعات آغاز رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، پروانه رضایی بختیاری در کنار مردم انقلابی تهران در یکی از شعبات اخذ رأی حضور یافت و رای خود را به صندوق انداخت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به نقش مهم و سازنده مردم در سرنوشت خود، بیان داشت: با دقت در سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می‌توان دریافت که مشارکت ملت ایران اسلامی در انتخابات می‌تواند راهگشای مشکلات کشور عزیزمان باشد. هم چنانکه معظم له در سخنان خود فرمودند "روز انتخابات روز جشن ملی و احقاق حق مدنی ملت است و حضور در آن یک تکلیف شرعی است" لذا همه ما بایستی با همت و آگاهانه در این اتخابات شرکت نماییم و به اشخاص مورد نظر رای دهیم.

وی رای دادن را وظیفه شرعی و ملی قلمداد کرد و افزود: ریاست محترم جمهور نیز از ملت عزیز ایران خواستند تا ‏به پای صندوق رأی بیایند، ولو اینکه گله داشته باشند.

 گفتنی است در این رویداد، تنی چند از کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری را همراهی نمودند.

۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید