اخبار

رعایت اصول پیشگیرانه فردی مهمترین عامل شکست ویروس کرونا است

www.tehran.mcls.gov.ir
پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران طی پیامی از همکاران خود و فعالین عرصه کار و تولید استان خواست تا با رعایت اصول بهداشتی در پیشگیری از ابتلا به بیماری و مهار کردن ویروس کرونا نقش اساسی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری با اشاره به اینکه با اقداماتی که از جانب کارفرمایان و تشکلات کارگری و کارفرمایی بعمل آمده تا کنون موارد مشکوکی از ابتلا به این بیماری از سوی کارخانجات و شرکت های تولیدی و خدمات رسان استان تهران گزارش نشده است، افزود: باید با اطلاع رسانی بموقع، تدابیر لازم و پیشگیرانه در جهت حفاظت و بهداشت محیط در بالا بردن ضریب ایمنی در محیط های کار تلاش کرد و با مشارکت همگانی برای جلوگیری از گسترش این بیماری تمهیدات لازم را فراهم نماییم.

وی یادگیری اصولی روش های پیشگیرانه و مقابله با ویروس کرونا را برای همه ضروری دانست و افزود: با بهره گیری از فضای مجازی، اتوماسیون اداری و نصب بنر و پوستر و همچنین توسط کارشناسان بهداشت اطلاع رسانی و آموزشهای لازم را به موقع در محیط های تولیدی و صنعتی اشاعه داد و نسبت به بالا بردن سطح آگاهی و مقابله با این ویروس اقدامات موثری انجام داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران اقدامات صورت گرفته را قابل تقدیر ارزیابی کرد و گفت: آنچه برای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا انجام شده کافی نیست و باید با توزیع روزانه دستکش و محلول های شستشو و ضدعفونی کننده ادامه یابد که در این راستا پیشگیری از کم هزینه ترین راه ها می باشد.

وی افزود: به منظور محدود کردن قدرت انتقال احتمالی ویروس کرونا تمامی جلسات و همایش ها لغو شده است و امیدواریم با رعایت اصول پیشگیرانه فردی و محیطی و اطلاع رسانی به موقع در آینده نزدیک شاهد عبور از این بحران باشیم.

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید