اخبار

جلسه شورای اداری فروردین ماه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد

www.tehran.mcls.gov.ir
نخستین جلسه شورای اداری سال 1399 اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با توجه به لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا روز سه شنبه مورخ 1399/1/20 به صورت ویدیو کنفرانس و از طریق تلفن همراه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این ویدیو کنفرانس که از طریق تلفن همراه اعضای شورای اداری صورت گرفت. پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تبریک سال نو به همکاران خود، بیان داشت: امسال با تجربه جدیدی روبرو هستیم که کل دنیا با آن درگیر است. در سال "جهش تولید"  تمامی دستگاه های اجرایی و مردم کشور  عزیزمان با همدلی و همکاری از این شرایط سخت که مقابله و پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا می باشد. با کمترین خسارت عبور خواهد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه با قدردانی از نهادهای کادر درمانی و افرادی که در حال مقابله با ویروس کرونا هستند، گفت: در این میان سازمانهایی همانند وزارت بهداشت و درمان به صورت ویژه‌ای فداکاری کردند و ما قدردان زحمات آنها هستیم. گسترش این بیماری پیامد‌ و تاثیرات منفی گسترده ای بر درآمد، اشتغال، نیروی کار و بسیاری از مسائل مهم دیگر را بدنبال خواهد داشت. ما باید در این شرایط سخت با رعایت اقدامات پیشگیرانه بصورت مستمر وضعیت را رصد کرده و با هماهنگی های لازم به مردم شریف استان تهران خدمت رسانی نماییم.

پروانه رضایی بختیاری با اشاره به اینکه در شرایط فعلی، سلامتی همکارانم مهمترین موضوع می باشد، افزود: خدا را شاکرم که احدی از کارکنان این اداره کل به ویروس کرونا مبتلا نشده است. ما بایستی در ادارات ستادی و اجرایی از تمامی ظرفیتها و توانمندی خود برای خدمت به مخاطبین و گروه های هدف و همچنین عبور از این شرایط سخت استفاده نماییم. البته بر خود لازم می دانم از همدلی و از خودگذشتگی همکاران عزیزم خصوصا آنها که در خط مقدم خدمت قرار دارند، تقدیر نمایم.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از بیکاران در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام نموده اند، افزود: ما روزانه تمامی موارد را در بخش بیمه بیکاری و سامانه آن رصد نموده و لیستی از مراجعینی که واجد شرایط هستند را با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی پایش می نماییم.

لازم بذکر است در این ویدیو کنفرانس که از طریق تلفن همراه اعضا انجام شد، اقدامات و برنامه های هریک از معاونین و روسای ادارات در راستای صیانت از نیروی کار در شرایط فعلی و نحوه خدمت رسانی به جامعه هدف مطالبی را بیان نمودند.

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید