اخبار

پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در معیت دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تنی چند از مسئولین از شرکت کروز بازدید کردند

www.tehran.mcls.gov.ir
در دومین روز از هفته کارگر صبح شنبه مورخ 1399/2/6 دکتر شریعتمداری وزیر، مهندس شاکرمی معاون ‌روابط کار و صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و همراهی جمعی از مدیران وزارتی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن بازدید از شرکت کروز از تلاش های این شرکت در زمینه منابع انسانی و رعایت موارد ایمنی مطلع و با کارگران خط تولید گفت و گوی صمیمانه ای انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در این دیدار دکتر شریعتمداری ضمن تبریک هفته کارگر  به همه کارگران و دست اندرکاران جامعه کار و تولید بیان داشت :  با توجه به فعالیت گسترده ای که شرکت کروز در کشور به عهده دارد بر خود لازم دانستم که با حضور در جمع شما عزیزان از نزدیک این هفته را به شما زحمتکشان جامعه کار و تولید به نمایندگی از تمامی کارگران شاغل در کشور تبریک عرض نمایم.

شریعتمداری بر  برنامه ریزی برای تولید خودرو در این مجموعه تاکید و تصریح کرد: نکته قابل توجه  اینکه 70 درصد کارکنان این شرکت را بانوان و شماری از آنان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند که این امر حائز اهمیت است.

وی اظهار داشت: به رغم فشارها و محدودیت هایی که در تولید صنعتی کشور با آن مواجه بودیم، همین صنعتگران در تولید قطعاتی که از خارج وارد می شد تلاش بسیار و عملکرد موثری داشتند و علاوه بر تولید و تامین قطعات مهم ایربگ خودرو که پیش از این به کشور وارد می شد، موفق به طراحی ماشین آلات و تجهیزات خاص شدند که بسیار ارزشمند است.

وی افزود: با وجود آنکه تعادل اشتغال در جهان به تبع شیوع ویروس کرونا بر هم خورده و منجر به بیکاری 35 میلیون کارگر در سطح جهان شده است، در کشورمان تا پیش از شیوع این ویروس، شاهد شرایط بهبود یافته ای بودیم و امیدواریم پس از عبور از این شرایط شاهد ادامه این روند باشیم.

شریعتمداری اظهار داشت: به لطف خدا و تلاش این صنعتگران در تولید بخش قابل توجهی از قطعات به خودکفایی رسیدیم و شاهد رشد صعودی در حوزه صنعت کشور هستیم  که آثار آن در اشتغال نیز ملموس است.

در این دیدار پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارگران عرصه کار و تولید بیان داشت: هفته کارگر را به شما و همه افرادی که در جهت بهبود وضع کارگران و برخورداری این قشر زحمتکش از حقوق قانونی و انسانیشان با تمام وجود تلاش می کنند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ابراز امیدواری کرد که: انشالله به لطف الهی و با همدلی و تلاش همه اعضای دولت خدمتگزار که امروز با حضور دکتر شریعتمداری مقام عالی وزارت و معاونان ایشان شاهد آن هستیم، مدیران این مجموعه نیز با اتحادی که میانشان با کارگران کاملا محسوس است بتوانند در سالی که به جهش تولید نامگذاری گشته است به اهداف والای خود برسند.

در ادامه حاضرین ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت کروز از نزدیک  با کارگران این مجموعه به گفتگو پرداختند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید