اخبار

پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در هفته کارگر از مجموعه ورزشی آرشا کلاب شهرستان فشافویه بازدید کرد

www.tehran.mcls.gov.ir
در روزهای پایانی هفته کارگر پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه جمعی از مدیران خود روز چهارشنبه مورخ 1399/2/10 در شهرستان فشافویه حضور یافت و از مجموعه ورزشی آرشا کلاب این شهرستان واقع در روستای خانلق بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری، در نشستی که با جلیل وند مدیر عامل مجموعه ورزشی توریستی آرشا کلاب داشت از وجود چنین افراد دلسوز در این کشور ابراز خرسندی نمود و گفت: امروز از دیدن چنین مجموعه‌ای در سطح استانداردهای بین المللی شگفت زده شدم و احساس غرور به من دست داد.

پروانه رضایی بختیاری این مجموعه را یک افتخار ملی دانست و بیان داشت: از نظر من چنین دستاوردی یک افتخار ملی به حساب می‌آید. امیدوارم این مجموعه به مرکزی برای برگزاری مسابقات بین المللی و اردوهای تیم ملی و همچنین پرکردن اوقات فراغت مردم تبدیل شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دیگر مزیت این مجموعه را نزدیکی آن به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برشمرد و افزود: شما می توانید با اطلاع رسانی وسیع نسبت به این رویداد ورزشی در این منطقه تبدیل به یک قطب گردشگری و ورزشی بشوید.

در این دیدار مدیر عامل آرشا کلاب پس از ارائه اطلاعاتی درباره این مجموعه، افزود: آرشا کلاب یک باشگاه ویژه تنیس می‌باشد که شامل 5 زمین تنیس سرپوشیده و 2 زمین تنیس در محیط باز است که در مجموع دارای 7 زمین تنیس در سطح استانداردهای جهانی می‌باشند همچنین این مجموعه دارای تمامی امکانات لازم برای اعضا می‌باشد که شامل سالن ورزشی، باشگاه بدنسازی با تمامی امکانات روز، فروشگاه، رستوران، راه سبز و ... می باشد.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید