اخبار

حسن حمیدی بعنوان رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران انتخاب شد

www.tehran.mcls.gov.ir
مجمع انتخاباتی هیئت ورزش کارگری استان تهران با حضور رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، کاظمی رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، حنانه نبوی جانشین مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه سایر اعضای مجمع روز یکشنبه مورخ 1399/2/14 در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن تبریک هفته کار و کارگر از همه عزیزان جهت حضور در جلسه تقدیر کرد و بیان داشت: خوشحالم از اینکه در جمعی هستم که هر قدمی بر می دارند به نیت خدمت به قشر کارگر است.

رضایی بختیاری ورزش را مقوله ای تاثیر گذار در حوزه تصمیم سازی دانسته و خاطرنشان کرد: مدیران ما می بایست نسبت به ورزش اهتمام کافی داشته باشند چرا که با ورزش جسم را بهتر می توان مدیریت نمود. کسی که نتواند جسم خود را مدیریت نماید، یقینا قادر به مدیریت فکر خود هم نمی باشد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و نائب رئیس مجمع افزود: ورزش برای کارگران لازم است و خانواده های ورزشکاران از سلامت جسمی و روحی بیشتری برخوردارند و اینها را می شود بطور ملموس در جامعه مشاهده نمود.

پروانه رضایی بختیاری خدمت به ورزش کارگری را از اولویت های کاری خود برشمرد و افزود: بایستی شرایط را به گونه ای پیش برد که بتوانیم قدم های بهتری برای ورزش کارگران برداریم و این آرزوی من و همه کسانی است که در حوزه کارگری مشغول کار و فعالیت هستند.

پس از صحبت های مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز طی سخنان کوتاهی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در مجمع،  انتخاب مجدد آقای حسن حمیدی را تبریک گفت.

رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری اعزام به مسابقات جهانی و کسب عناوین ارزشمند، عضویت در نهادهای بین المللی، برگزاری منظم مسابقات در سطح کشور و کسب جایگاه ورزش کارگری در کمیته ملی المپیک را از جمله پیشرفت های ورزش کارگری برشمرد و افزود: تداوم این پیشرفتها مستلزم یک سری از پیش نیازهاست.که مهمترین آن داشتن هیئت های و انجمن های قوی و کارآمد می باشد.

لازم بذکر است از مجموع ۲۰ رای اخذ شده حسن حمیدی با کسب ۲۰ رای ، به اتفاق آرا برای ۴ سال آینده بعنوان رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران انتخاب شد.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید