اخبار

سامانه اعطای تسهیلات به کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از ویروس کرونا

covid-19, kara, سامانه کارا
در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و با هدف حمایت و پشتیبانی از کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان تهران، امکان ثبت نام کارفرمایان مشمول این حمایت از طریق سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir فراهم گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در مصاحبه ای با خبرنگار این واحد از شروع بکار سامانه ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز درخواست اعطای تسهیلات کسب و کارهای به شدت آسیب دیده خبر داد و افزود: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و با هدف حمایت و پشتیبانی از کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان تهران، امکان ثبت نام کارفرمایان مشمول این حمایت از طریق سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir  فراهم گردید.

وی افزود: کلیه صاحبان واحدهای کسب و کار خصوصی و تعاونی مشمول طرح(کارفرمایی و خویش فرمایی) که در رسته های 13 گانه مصوب فعال بوده و دارای کد بیمه نزد سازمان تامین اجتماعی هستند، و مبادرت به حفظ اشتغال موجود نموده اند، مشمول این تسهیلات هستند.

پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صیانت از نیروی کار و کسب و کارها را یکی از اصلی ترین ماموریت های این اداره کل برشمرد و بیان داشت: از تمامی کارفرمایان و خویش فرمایان مشمول که تمایل به استفاده از این تسهیلات را دارند، دعوت می نمایم با مطالعه و بررسی شرایط و ضوابط اعلامی، نسبت به ثبت نام و تکمیل فرآیند آن در این سامانه اقدام تا بخشی از خسارات وارده به کسب و کار این عزیزان مرتفع شود.

لازم بذکر است علاقمندان برای دریافت شرایط و ضوابط حمایت از بنگاه های آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا روی عبارت زیر کلیک نمایند.

« شیوه نامه حمایت از بنگاه های آسیب دیده ناشی ازویروس کرونا »

۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید