اخبار

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان

بازدید مدیر کل
پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور بازدید میدانی از ادارات اجرایی و بررسی وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز تولیدی و صنعتی و رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی روز شنبه مورخ 1399/05/11 به شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان عزیمت نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضائی  بختیاری مدیر کل و حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از ادارات شهرستان‌های  رباط کریم و بهارستان بازدید و طی این سفر با نظام ملک‌شاهی فرماندار شهرستان رباط کریم دیدار و گفتگو نمودند.

وی در دیدار با فرماندار شهرستان رباط کریم با پیگیری مسائل و مشکلات پروژه های مسکن مهر شهر جدید پرند، پروژه مسکن آبشناسان شهرستان رباط‌کریم به بررسی نحوه پرداخت تسهیلات به شرکت‌ها و بیمه بیکاری به کارگران متأثر از بیماری کرونا در این شهرستان پرداخت.

در ادامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در شهرستان بهارستان حضور یافت و مسائل و مشکلات کارآفرینان و راهکارهای حمایت از شرکت‌ها و کارخانجات تحت تأثیر از شیوع ویروس کرونا را مورد تاکید قرار داد.


۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید