اخبار

سرپرست جدید مدیریت امور تعاون استان تهران معرفی شد

تودیع,معارفه
آیین معارفه سعید قوتی سرپرست جدید و تکریم کمال عبادزاده مدیر قبلی امور تعاون استان تهران با حضور البرز محمدی مدیرکل دفتر تعاونی‌های تولیدی و موسی نجفی مدیر کل دفتر تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل، مدیران و جمعی از روسای ادارات ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز سه‌شنبه مورخ 1399/5/15 در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در این نشست که با رعایت پروتکل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار شد، البرز محمدی مدیرکل تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با قدردانی از زحمات کمال عبادزاده مدیر پیشین امور تعاون استان تهران، بیان داشت: امید است مدیریت جدید با هماهنگی، همکاری، خلاقیت، درایت، نوآوری و تدوین برنامه‌های کاربردی به کمک کارکنان آن حوزه، مشکلات ایجاد شده در بخش تعاون استان تهران را حل و فصل نماید.

در ادامه این مراسم موسی نجفی مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشکلات بخش تعاون، گفت: امروز بایستی با استفاده از تمام ظرفیت ها، همکاری همه جانبه و برگزاری اتاق فکر مشکلات ایجاد شده را احصاء و رفع نماییم. تصمیمات گرفته شده و اقدامات ما بایستی در راستای نهادینه شدن سیاست ها و اهداف بخش تعاون و اجرای قانون باشد.

در آغاز این نشست پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به اینکه جابجایی و تغییر لازمه پیشرفت و بالندگی منابع انسانی و ایجاد تحولات سازنده در هر سازمان می باشد، افزود: هدف از جابجایی مدیران حفظ پویایی، افزایش تحرک سیستم و استفاده از تجربیات جدید است.آقای قوتی از مدیران اخلاق گرا، با تجربه، مسلط به قوانین کار، تعاون و تامین اجتماعی می باشد که در سوابق خدمتی خود، مدیریت اشتغال و کارآفرینی، ریاست اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی و همچنین ریاست برخی از ادارات ستادی و اجرایی را دارد.

پروانه رضایی بختیاری در ادامه اهمیت اجرای سیاست‌های وزارتخانه متبوع را مورد تاکید قرار داد و گفت: بایستی تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های ما برای تغییر و تحول در راستای تحقق برنامه ها و اجرای سیاست‌های وزارتخانه باشد. در این راستا باید کرامت نیروی انسانی، افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی مردم از مهمترین برنامه‌های ما بوده و عزیزانی که مسئولیت می‌پذیرند باید بدون وقفه با تعهد سازمانی و اخلاقی برای پیشرفت سریع‌ و مطلوب اهداف این اداره کل، تلاش نمایند.

در بخش دیگری از این آیین سعید قوتی سرپرست جدید مدیریت امور تعاون استان تهران با قدردانی از حسن اعتماد پروانه رضایی بختیاری در واگذاری این مسئولیت به وی، بیان داشت: استفاده از خرد جمعی، دانش روز جهانی، کسب مهارت، آموزش مستمر، اولویت بندی، برنامه ریزی و بهره‌مندی از ظرفیت های فردی و سازمانی برای پیشبرد اهداف و نیل به چشم انداز و اجرایی شدن استراتژی لازم است.

سرپرست جدید مدیریت تعاون استان تهران با تاکید بر اینکه تلاش خواهیم کرد اهداف و سیاستهای کلان وزارتخانه را در حوزه تعاون عملیاتی نماییم، افزود: با تلاش مجدانه و همدلی کارکنان این اداره کل و تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های اجرایی و شرکای اجتماعی در خدمت جامعه تعاونگران خواهیم بود.

سعید قوتی با اشاره به نقش مهم مدیریت مشارکتی، گفت: قطعا با مشاوره، همفکری و اعتدال می توان به موفقیتهای بیشتری دست یافت و برای انجام امور بایستی از صاحبنظران، حقوقدانان و تجربه دیگران استفاده نمود.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح سپاس از کمال عبادزاده مدیر سابق امور تعاون استان تهران و همچنین عبدالله سیاری سرپرست قبلی دفتر تعاونی‌های مسکن استان تهران تقدیر بعمل آمد. ضمنا طی حکمی خانم تکتم خالقی به سمت سرپرست دفتر تعاونی‌های مسکن استان تهران منصوب شد.

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید