اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با صدور پیامی، ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، هفته دولت را گرامی داشت

پیام مدیرکل به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صبح امروز با صدور پیامی، ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، هفته دولت را گرامی داشت.

پروانه رضایی بختیاری با صدور پیامی، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و ماه پیروزی خون بر شمشیر، یاد و خاطره ی شهدای دولت را گرامی داشت.

متن پیام وی به همین مناسبت ها بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت ما، ملت امام حسین (ع) است و ایرانیان حافظان مکتب و فرهنگ عاشورایی است. بعد از گذشت بیش از هزار و چهارصد سال تا به عصر امروز، خانواده های حسینی با علم و بیرق های سیاه در سوگ سرور و سالار شهیدان بوده و با روش و منش برگرفته از نهضت حق طلبی و آزادی خواهی عاشورا، شهیدان گرانقدری از جمله رجایی و باهنر این مملکت را پویا و زنده نگاه داشته است.

ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و تقارن آن با هفته گرامیداشت دولت، این مقطع تاریخی را ایستگاهی برای توقف، تورق و بازخوانی زندگینامه دو تن از دولتمردان والای نظام جمهوری اسلامی«رجایی و باهنر» از شهدای انقلاب اسلامی میدانم. درنگی بر وقایع هشتم شهریورماه سال 60 یادآور سالروز جنایت استکبار، حمله بی رحمانه به دفتر نخست وزیری و شهادت رئیس جمهور و نخست وزیر انقلابی، جمهوری اسلامی ایران است. از آن روز تا به حال حرکت در مسیر انقلاب با تمامی فرازها، تهدیدها و تحریم ها با رهنمودهای داهیانه بنیانگذارکبیرانقلاب و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در گام دوم انقلاب ادامه دارد. هفته ی دولت، زمانی برای مرور عملکردها و فرصتی برای بازشناسی دولتی برگرفته از جنس ملت است و چه فرصتی مغتنم تر از تقارن هفته دولت برای تبیین اقدامات دولتمردان به ملت و ترسیم آینده ای روشن فرا روی جوانان، مردان و زنان ایران اسلامی می باشد.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد در مجموعه اداری و اجرائی خصوصا کارکنان پرتلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تبریک و تهنیت عرض نموده، موفقیت و سربلندی همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از خداوند متعال مسألت دارم.

پروانه رضایی بختیاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید