اخبار

نسخه آزمایشی داشبورد مدیریتی نظارت و کنترل بر عملکرد هیات های تشخیص و حل اختلاف برای اولین بار در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرق تهران مورد بهره برداری قرار گرفت

بهره برداری از نرم افزار نظارت و کنترل بر عملکرد هیات های تشخیص و حل اختلاف
با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نسخه آزمایشی داشبورد مدیریتی نظارت و کنترل بر عملکرد هیات های تشخیص و حل اختلاف که توسط هادی شفیعی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرق تهران طراحی شده است، رسما مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری روز شنبه مورخ 1399/06/01 پس از بازدید میدانی خود از منطقه صنعتی شرق تهران در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان شرق تهران حضور یافت و پس از دیدار و گفتگوی صمیمانه با کارکنان این اداره، بطور رسمی از اولین نسخه آزمایشی داشبورد مدیریتی رونمایی کرد. وی در خصوص مزیتهای این برنامه، گفت: فراهم آوردن امکان برنامه ریزی صحیح جهت ارتقاء کیفیت و راندمان کار در حوزه های مختلف اداره، سهولت در نظارت بر امور، افزایش بهره وری در استفاده از منابع انسانی و همچنین کاهش هزینه های جاری از مزایای آن می باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران که جهت بررسی مسایل و رفع مشکلات مراکز تولیدی و صنعتی شرق تهران و همچنین نظارت بر انجام مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا در سطح محیط های کارگری عازم این منطقه شده بود، بیان داشت: از دیگر امتیازات این نرم افزار می توان به سهولت و دقت در فرایند تعیین وقت و تقسیم پرونده، امکان تجزیه و تحلیل آماری نتایج رسیدگی به پرونده های مطروحه در مراجع حل اختلاف کار، گزارشگیری روزانه از میزان مشارکت نمایندگان در جلسات رسیدگی و تحلیل علل ارجاع دادنامه ها به دیوان عدالت اداری اشاره کرد.

وی با تاکید بر اهمیت نظارت ایمنی کارگاه‌ها و حفظ سلامت نیروی کار، بیان داشت: تجزیه و تحلیل آماری فرایندهای مرتبط با بازرسی کار توسط این نرم افزار می تواند زمینه ساز انجام بازرسی های هدفمند و موثر در راستای صیانت از نیروی کار باشد.

وی در این بازدید و در گفت و گو با کارکنان این اداره با تاکید بر حسن اجرای قوانین، دستورالعمل ها، مصوبات و ابلاغیه ها، افزود: ضرورت دارد با تلاش هر چه بیشتر پیگیر امور مردم باشیم و خدمت صادقانه را سرلوحه کار خود قرار دهیم.، زیرا ما خادم آنها هستیم و تکریم ارباب رجوع از وظایف ذاتی ما است. بایستی با همدلی و مشارکت بین بخشی در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت به مردم خدمت رسانی نماییم و محیطی برای آنها فراهم شود تا در آن احساس آرامش و رضایت نمایند.

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تصریح کرد: در مقابله با بیماری کرونا باید دستورالعمل های بهداشتی از جمله تهویه مناسب، استفاده از مواد ضدعفونی و فاصله گذاری اجتماعی کاملا رعایت شود.

پروانه رضایی بختیاری در پایان با اظهار رضایت از مدیریت سید هادی شفیعی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرق تهران با اهداء لوح از عملکرد ایشان و کارکنان پرتلاش آن اداره قدردانی نمود.


۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید