اخبار

پروانه رضایی بختیاری ساخت مسکن کارگری را مورد تاکید قرار داد

پروانه رضایی بختیاری ساخت مسکن کارگری را مورد تاکید قرار داد
پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز سه‌شنبه مورخ ۱۱/۶/۱۳۹۹ با حضور در شهرداری منطقه ۲۰ تهران با فرهاد افشار شهردار این منطقه دیدار و گفتگو کرد. پس از آن عازم پالایشگاه نفت تهران شد و از خطوط تولید آن بازدید کرد و در نشستی که با هیئت مدیره این شرکت داشت مسائل این مجموعه را مورد بررسی قرار داد و در جهت همکاری و رفع مشکلات آن دستورات لازم را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در دیدار با فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ تهران در خصوص همکاری‌های فی مابین و تهاتر ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهر ری که فرسوده، قدیمی و خارج از محدوده شهری ری می باشد با ساختمانی که مناسب خدمت رسانی به مردم شهرری و واقع در طرح تفصیلی شهرداری آن شهرستان است، سخن گفت.

وی در این نشست مسائلی همچون مشکلات سراهای محله، کودکان کار و اشتغال معتادان پاک شده را مطرح نموده و با هم‌اندیشی راهکارهایی برای رفع این معضلات اتخاذ شد. همچنین در زمینه توسعه و رونق مراکز کارآفرینی و اشتغال زنان سرپرست خانواده تعاملات لازم صورت گرفت.

پروانه رضایی بختیاری در ادامه سفر خود به شهرستان ری از پالایشگاه نفت تهران بازدید کرد و در نشستی با هیئت مدیره این شرکت، بیان داشت: در شرایط کنونی رعایت پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ در محیط‌های کار و تولید از اهمیت ویژه ای برخوردار است که خوشبختانه در این مجموعه اصول و پروتکل‌های بهداشتی رعایت می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر مسائلی همچون وضعیت پیمانکاران، پرداخت حقوق و مزایای کارگران مطابق با قانون کار، افزود: ما باید برای سلامتی و رفاه کارگران در مراکز تولیدی و صنعتی، فرهنگ ایمنی و بهداشت کار HSE را اشاعه دهیم و با همکاری مدیران برای ساخت مسکن کارگران اقدامات عاجلی را به عمل آوریم.

پروانه رضایی بختیاری در ادامه بازدید خود به شهر ری در جمع کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان گفت: آمار عملکرد این اداره مبین پویایی و تلاش جهادگونه همکاران می باشد، امروز ما شاهد خدمت‌رسانی توام با تکریم ارباب رجوع و اخلاق اسلامی کارکنان این اداره بودیم. همچنین آنها با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در خدمت مراجعین بودند.

 

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید