اخبار

بازدید از اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مرکزی تهران به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

سومین روز از هفته تعاون
پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در سومین روز از هفته تعاون، صبح امروز با حضور در ساحتمان قرنی با سعید قوتی مدیر امور تعاون و همکارن این حوزه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرکزی تهران بیان داشت: هدف از این حضور گرامیداشت هفته تعاون و تبریک آن به مدیران و همکاران زحمتکش حوزه تعاون بود که از این اتفاق بسیار خرسندم.

وی افزود: نشان دادن فرصت‌های موجود در بخش تعاون موجبات تشویق، ترغیب و جلب افراد و گروه‌های مستعد و علاقمند و جویای اشتغال را فراهم می سازد.

پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در پایان افزود: ترویج فرهنگ تعاونی، موجب ایجاد بستر مناسب برای جمع کردن سرمایه های خرد مردم به منظور ایجاد اشتغال و رشد و توسعه استان می شود.

سعید قوتی مدیر امور تعاون نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد حوزه تعاون و تاثیرات آن در ایجاد اشتغال پایدار، کاهش بیکاری و چگونگی ارائه خدمات مطلوب به مردم بیان نمود.

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید