اخبار

پروانه رضایی بختیاری دو پروژه عمرانی تعاونی در شهرستان دماوند را افتتاح کرد

پروانه رضایی بختیاری دو پروژه عمرانی تعاونی در شهرستان دماوند را افتتاح کرد
روز یکشنبه مورخ 1399/6/16 در چهارمین روز از هفته تعاون پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور در شهرستان دماوند و در معیت حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند و جهانشاهی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری دماوند دو پروژه مسکن مهر شرکت تعاونی مردم سالاری گیلاوند و مسکن مهر تعاونی چهار در منطقه ۴ مهرآباد شهر رودهن را به بهره‌برداری رساند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در چهارمین روز از هفته تعاون پروژه ۶۴ واحدی مسکن مهر تعاونی مردم سالاری با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی امام جمعه دماوند و جمعی از مسئولان شهرستان دماوند به بهره‌برداری رسید. این پروژه در مساحت بالغ بر ۴ هزار متر مربع و اعتبار دو میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال مورد افتتاح قرار گرفت. وی همچنین در حاشیه مراسم اتحادیه با اشاره به اهمیت شهرستان دماوند و جمعیت حدود ۱۲۵ هزار نفری این شهرستان، افزود: همه دستگاه‌ها باید برای حل مشکلات فعلی تعاونی های مسکن مهر کمک کنند و از مردم هم در این زمینه یاری جویند.

در ادامه با حضور در محل پروژه ۱۴۰ واحدی مسکن مهر تعاونی چهار در منطقه ۴ مهرآباد شهر رودهن این پروژه نیز افتتاح و کلید یکی از واحدهای آن توسط پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تحویل مالکین آن گردید.

لازم بذکر است این پروژه در مساحت بالغ بر ۴۰ هزار متر مربع و اعتبار چهل میلیارد تومانی مورد افتتاح قرار گرفت.

پروانه رضایی بختیاری با بیان اینکه  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با کمک سایر دستگاه‌های اجرایی در جهت تکمیل سایر موارد  برنامه ریزی نموده است، بیان داشت: در نظر داریم با بهره گیری از تمامی ظرفیت های خود و کمک سایر دستگاه‌های خدمات رسان مرتبط  با این دو پروژه نسبت به افزایش سرانه خدماتی، بهداشتی، آموزشی و فضای سبز در منطقه گام مطلوبی برداریم.

وی با بیان اینکه با توجه به شاخص جمعیتی در حوزه‌های گردشگری و موضوعات جاده‌ای، توجه ویژه‌ای به این شهرستان شده است، افزود: انجام این پروژه‌ها در شهرستان‌هایی همچون دماوند با این جمعیت از نیروی کار، می تواند بستر مناسبی را در جهت افزایش اشتغالزایی در مشاغلی که با مسکن مرتبط هستند فراهم نماید. 

شایان ذکر است، شهرستان دماوند دارای دو بخش مرکزی و رودهن و پنج شهر دماوند، رودهن، آبسرد، کیلان و آبعلی است.

خاطر نشان می شود پیش از افتتاح دو پروژه فوق پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان از نزدیک با همکاران این اداره به گفتگو پرداخت و از زحمات آنان تقدیر بعمل آورد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید