اخبار

پروانه رضایی بختیاری از شرکت تعاونی کاویان رشد مهر که در تولید محصولات کشاورزی فعالیت دارد بازدید کرد

پنجمین روز از هفته تعاون
همزمان با پنجمین روز از هفته تعاون مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به اتفاق محمد مختاری سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان، سعید قوتی مدیر امور تعاون این اداره کل صبح امروز 99/06/17 از گلخانه و زمین های زراعی شرکت تعاونی کاویان رشد مهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در این بازدید ضمن تبریک هفته تعاون از تلاش های مهندس کرم زاده مدیر این شرکت تعاونی قدردانی کرد و در سخنانی اظهار داشت: تلاش و فعالیت های خستگی ناپذیر و مدیریت عالی شما تعاونگران، خصوصا در عرصه تولید محصولات کشاورزی که محصول استراتژیک می باشد ستودنی است.

وی استفاده از فناوری های نوین در این شهرستان را یکی از عوامل مطلوب در اشتغال این شهرستان بیان کرد و افزود: شما با استفاده از فناوری های نوین و مطلوب تاثیر بسزایی در اشتغال جوانان این شهرستان داشته اید و در رشد و توسعه بخش کشاورزی این شهرستان اثرگذار بوده‌اید.

در ادامه محمد مختاری سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان با گرامیداشت هفته تعاون، گفت : این شهرستان در جنوب غربی استان تهران با جمعیتی بالغ بر 600  هزار نفر و وسعتی حدود 100 کیلومتر مربع از شمال به شهرستان شهریار، از غرب و جنوب غربی به شهرستان رباط کریم و از شرق به شهرستان اسلامشهر محدود می‌شود.

وی افزود: بیش از 1200 واحد تولیدی در سطح این شهرستان فعال است که از این تعداد، بخش عمده آن در تولید مصنوعات چوبی از جمله مبل و  سایر بنگاه‌های اقتصادی در تولید انواع فلزات، نساجی، سلوزی، شیمیایی، فرآورده های نفتی، کشاورزی، کانی غیر فلزی، خدمات مشغول بکار هستند.

 سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان در ادامه گفت : با وجود دو شهرک صنعتی خصوصی «قلعه میر» و «بهاریه» و واحدهای غیر متمرکز صنعتی، بیش از 750 هکتار از اراضی این شهرستان به صنایع مختلف اختصاص یافته که در مجموع بیش از 15 هزار شغل ایجاد نموده است.

مختاری با اشاره به اینکه شهرستان بهارستان پیشرو در تولید مبل و صنعت چوب است اظهار داشت: توسعه صنعت چوب در این شهرستان بسیار مطلوب بوده و در حال حاضر بخش عظیمی از اشتغال شهرستان را در برمی‌گیرد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید