اخبار

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شمیرانات انتصاب شد

آیین تودیع معارفه
آیین معارفه لیلا سیف جمالی سرپرست جدید و تکریم داریوش همدانی رییس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شمیرانات با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیرکل، جمعی از مدیران و روسای ادارات ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز شنبه مورخ 1399/6/22 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری به همراه هیئتی در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمیرانات حضور یافت و با قدردانی از زحمات داریوش همدانی رئیس پیشین این اداره، بیان داشت: امید است سرپرست جدید این اداره با هماهنگی، همکاری، خلاقیت، درایت، نوآوری و تدوین برنامه‌های کاربردی با کمک همکاران خود مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی این شهرستان را پیگیری و حل و فصل نماید.

در این مراسم پروانه رضایی بختیاری با اشاره به اینکه جابجایی و تغییر لازمه پیشرفت و بالندگی منابع انسانی و ایجاد تحولات سازنده در هر سازمان می باشد، افزود: هدف از جابجایی مدیران حفظ پویایی، افزایش تحرک سیستم و استفاده از تجربیات جدید است. امیدوارم خانم سیف جمالی با اخلاق گرایی، بکارگیری تجربه، استفاده از خرد جمعی، دانش روز جهانی، آموزش مستمر، اولویت بندی، برنامه ریزی و بهره‌مندی از ظرفیت های فردی و سازمانی در پیشبرد اهداف سازمانی و نیل به چشم انداز و اجرایی شدن استراتژی وزارت متبوع موفق باشند.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح سپاس از داریوش همدانی رئیس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمیرانات تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است همدانی طی حکمی از سوی پروانه رضایی بختیاری به سمت سرپرست اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی استان تهران منصوب شد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۲۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید