اخبار

سرپرست جدید اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی استان تهران منصوب شد

مراسم تکریم و معارفه در اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی استان تهران
مراسم تکریم سعید قوتی رئیس قبلی و معارفه داریوش همدانی سرپرست جدید اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران راس ساعت 12:30روز سه شنبه مورخ 1399/6/25 با حضور مدیر روابط کار، جمعی از روسای ادارات ستادی و کارشناسان ذیربط این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ابتدای این آیین محسن یاوری مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن قدردانی از رئیس قبلی اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی، بیان داشت: آقای قوتی طی مدتی که مدیریت این حوزه را بعهده داشتند، خدمات ارزنده ای را ارائه دادند که از جمله توجه ویژه ایشان به توسعه کمی و کیفی این بخش موجب شد بسیاری از مسائل و مشکلات تشکلات کارگری و کارفرمایی استان تهران حل شده و مسیر توسعه آنها هموار گردد.

یاوری در ادامه گفت: تعهد و سخت کوشی همکاران قابل تقدیر است. میزان و نحوه خدمت رسانی آنها به مخاطبین نشانگر توسعه فرهنگ کار و ارتقا بهره وری در این سازمان می باشد.

شایان ذکر است در خاتمه این مراسم با اهداء لوح از سوی پروانه رضایی بختیاری به سعید قوتی رئیس قبلی اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی از وی قدردانی به عمل آمد و همچنین حکم انتصاب داریوش همدانی به عنوان سرپرست جدید این اداره به ایشان اعطا گردید.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید