اخبار

راه شهدا همچنان ادامه دارد

راه شهدا همچنان ادامه دارد
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالروز دفاع مقدس در ششمین روز از هفته دفاع مقدس اجلاسی بین استانی، با لحاظ پروتکل های بهداشتی، بصورت ویودئو کنفرانس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این جلسه که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، مقام عالی وزارت با مدیران ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه استان‌های کشور و  همکاران ایثارگر آنها به  گفتگو پرداخت.

محمد شریعتمداری با امانت دانستن خانواده معزز شهدا گفت: امانت‌داری ما در دلسوزی و خدمت به این خانواده ها خلاصه می‌شود و این خدمات هیچگاه پایانی نخواهد داشت.

 وی همچنین در جهت برکات خدمت به خانواده شهدا گفت: تمامی مدیران مکلف اند فرزندان شهدا را فرزندان خود بدانند و هر خدمتی به آنان پاداش فراوان اخروی نیز خواهد داشت.

همزمان با این مراسم ملی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز مراسم با شکوهی با حضور مدیر کل، مدیران و جمعی از کارکنان ایثاگر این اداره کل برگزار شد. در این برنامه پروانه رضایی بختیاری ضمن گرامیداشت چهلمین سال هفته دفاع مقدس، بیان داشت: جنگ همچنان ادامه دارد و در شرایط کنونی راه شهدا با وجود فرهنگ ایثار و ایثارگران سرافراز که منشأ حرکت بسوی پیشرفت می‌باشند ادامه دارد.

وی از خانواده معزز شهدا به عنوان اسوه های ایثار یاد کرد و گفت: این اداره کل مفتخر است که ۵۳ نفر از خانواده بزرگ ایثارگران در آن شاغل هستند. از این تعداد ۱۸ رزمنده ۱۴ جانباز ۷  ازاده و ۱۴ فرزند شهید جمع ما را مزین نموده‌اند.

Untitled_Panorama1

 در ادامه این نشست ایثارگران حاضر در مراسم به بیان خاطرات و رشادت‌های خود در جبهه های جنگ حق علیه باطل پرداختند که صحبتهای آنها مورد توجه حضار، خصوصا دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.

شایان ذکر است در پایان این مراسم پروانه رضایی بختیاری با اهدای لوح و هدایایی از ایثارگران حاضر در جلسه تقدیر بعمل آورد.

تقدیم هدایا چهلمین گرامیداشت هفته دفاع مقدس

۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید