اخبار

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال‌غرب تهران انتصاب شد

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال‌غرب تهران انتصاب شد
آیین معارفه هادی شفیعی سرپرست جدید و تکریم فردین بهرامی رییس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال‌غرب با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیرکل، جمعی از مدیران و روسای ادارات ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۷ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری به همراه هیئتی در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال غرب حضور یافت و با قدردانی از زحمات فردین بهرامی رئیس پیشین این اداره، بیان داشت: امید است سرپرست جدید این اداره با هماهنگی، همکاری، خلاقیت، درایت، نوآوری و تدوین برنامه‌های کاربردی با کمک همکاران خود مشکلات جامعه هدف را در این بخش صنعتی استان، پیگیری و حل و فصل نماید.

 در این مراسم پروانه رضایی بختیاری با اشاره به اینکه جابجایی و تغییر لازمه پیشرفت و بالندگی منابع انسانی و ایجاد تحولات سازنده در هر سازمان می باشد، افزود: هدف از جابجایی مدیران حفظ پویایی، افزایش تحرک سیستم و استفاده از تجربیات جدید است. امیدوارم هادی شفیعی با اخلاق گرایی، بکارگیری تجربه، استفاده از خرد جمعی، دانش روز جهانی، آموزش مستمر، اولویت بندی، برنامه ریزی و بهره‌مندی از ظرفیت های فردی و سازمانی در پیشبرد اهداف سازمانی و نیل به چشم انداز و اجرایی شدن استراتژی وزارت متبوع موفق باشند. روند رشد بی‌وقفه‌ی اداره تحت نظر ایشان یعنی اداره شرق تهران، نشان از برنامه‌ریزی درست و فکر مهندسی ایشان دارد که آمار و عملکرد تک تک همکاران خود را کاملا به روز و به صورت سیستماتیک ثبت مینمایند.

وی وجود آرامش در محیط کار و پرهیز از ایجاد مشکل در روند کارها را الزامی دانست و اذعان داشت: در اداره شمالغرب هیچکس در مورد فرد دیگر بدگویی نمیکند و این از مدیریت درست فردین بهرامی سرپرست این اداره می‌باشد. من در موارد متعددی رفتار درست و سرشار از احترام ایشان را با همکارانشان شاهد بوده‌ام.

تکریم

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن اشاره به شرایط حساس منطقه شمالغرب از لحاظ صنعتی بودن آن افزود: در شرایط موجود و فشارهای ناشی از جامعه و از فعالیت ایستادن برخی کارگاه‌ها ناشی از شیوع ویروس کرونا، تنها راه گذر از این تنگنا سعه صدر و بردباری همکارانم در این اداره می‌باشد.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح سپاس از فردین بهرامی رئیس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال غرب تقدیر بعمل آمد.

IMG_5654

شایان ذکر است بهرامی طی حکمی از سوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به سمت مدیریت واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ازاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد.

 

۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید