اخبار

روسای جدید ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرق، شمال‌شرق و شهرری منصوب شدند

آیین تکریم و معارفه روسای ادارات شرق، شمالشرق و شهرری
آیین تکریم و معارفه روسای ادارات شرق، شمالشرق و شهرری با حضور دکتر بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، مهندس رستمی مدیر حراست، محسن یاوری مدیر روابط کار و جمعی از روسای ادارات ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی روز دوشنبه مورخ 1399/7/21 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، آیین معارفه داود روشن نیا سرپرست جدید اداره شرق، حمیدرضا داداشی سرپرست جدید اداره شمالشرق و مجید شایق سرپرست جدید اداره شهرری روز دوشنبه مورخ 1399/7/21 با حضور مدیران و چند تن از روسای ادارات ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در محل سالن جلسات ادارات یاد شده، برگزار شد. در این مراسم ها با قدردانی از زحمات روسای پیشین آنها، سرپرستان جدید این ادارات معرفی شدند.

 در این مراسم ها حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تغییر مدیریت را لازمه پیشرفت و تبادل تجربیات دانست و افزود: هر اداره و منطقه دارای ویژگیهای خاص خود را دارد که با جابجایی مدیران بر تجربه آنها افزوده می شود و با هماهنگی، همکاری، خلاقیت، درایت، نوآوری و تدوین برنامه‌های کاربردی به کمک همکاران خود می توانند مشکلات جامعه هدف را پیگیری و حل و فصل نمایند.

عکس خبری تودیع و معارفه ۲

در ادامه محمد حسین رستمی مدیر حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تقدیر و تشکر از روسای قبلی ادارات شرق، شمالشرق و شهرری، گفت: امید است روسای جدید با اخلاق گرایی، بکارگیری تجربه، استفاده از خرد جمعی، دانش روز جهانی، آموزش مستمر، اولویت بندی، برنامه ریزی و بهره‌مندی از ظرفیت های فردی و سازمانی در پیشبرد اهداف و نیل به چشم انداز و اجرایی شدن استراتژی وزارت متبوع موفق باشند.

شایان ذکر است روسای جدید طی احکامی از سوی پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به عنوان سرپرست ادارات شرق، شمالشرق و شهرری منصوب شدند.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۸:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید