اخبار

استان تهران رتبه اول ارزیابی عملکرد هیئت های ورزش کارگری کشور را کسب کرد

هیأت‌ ورزشی کارگران استان تهران رتبه اول کشور
با توجه به ارزیابی عملکرد هیأت‌های ورزشی کارگری استانها از سوی فدراسیون ورزش کارگری در سال 1398 که بر اساس شاخص های هفت گانه تعیین شده صورت گرفته بود. استان تهران رتبه اول کشور را کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر اساس ارزیابی عملکرد هیأت‌های ورزشی کارگری استان تهران در سال 1398 هیئت ورزشی کارگری استان تهران در قالب فرم های هفت گانه و شاخص های جدول دعوت شدگان و برگزیدگان تیم های ملی، تیم های حاضر در مسابقات جهانی و بین المللی، فعالیت های توسعه ساختار سازمانی، میزبانی و اعزام به مسابقات قهرمانی کشور، برگزاری کلاس های مربیگری و داوری، فعالیت های فرهنگی ورزشی و توسعه ورزش همگانی، فعالیت های رسانه ای و خبری و برگزاری رقابت های ورزشی استان تهران توانست با کسب 837 امتیاز رتبه اول ارزیابی عملکرد هیئت های ورزش کارگری استان های سراسر کشور را کسب نمود.

ورزش کارگری

شایان ذکر است به همین منظور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اهدا لوح سپاس از هیئت ورزش کارگری این استان تقدر به عمل آورد. متن این تقدیر نامه بدین شرح می باشد:

برادر گرامی جناب آقای حمیدی

رئیس محترم هیئت ورزش کارگری استان تهران

با سلام و احترام

ارزیابی عملکرد هیئت های ورزش کارگری کشور در سال 1398 توسط فدراسیون ورزش کارگری که بر اساس شاخص های هفت گانه مربوطه منجر به ((کسب رتبه اول در کشور توسط استان تهران )) گردیده است، برگ زرین دیگری مبنی بر تلاش و شایستگی  و افتخارات  استان اضافه کرده است . در همین راستا ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی و همکاران محترم حوزه ورزش کارگری و آرزوی توفیق روز افزون برای آن هیئت محترم ، امیدوارمگسترش ورزش کارگری که موجب تقویت سلامت جسم و روح این قشر ارزشمند می شود بیش از پیش محقق شده و شاهد گسترش و تعمیم آن در جامعه کار و تولید استان باشیم.

پروانه رضایی بختیاری

مدیر کل

۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید