اخبار

مشارکت بیشتر بنگاه‌های اقتصادی استان تهران جهت حمایت و توسعه ورزش کارگری مورد تاکید قرار گرفت

نشست شورای معاونین
جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران و برخی از روسا و سرپرستان ادارات اجرایی این اداره کل در روز شنبه 1399/9/29 تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این نشست پروانه رضایی بختیاری ضمن بررسی عملکرد ادارات اجرایی در سال جاری قرار گرفت و پس از استماع گزارش اقدامات صورت گرفته از سوی حضار، بیان داشت: جلب مشارکت بنگاه‌های اقتصادی استان جهت حمایت از مجموعه های ورزشی کارگری و توسعه ورزشگاه های کارگران استان تهران بایستی جدی تر در دستور کار قرار گیرد و در جلسه آتی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این زمینه ارائه گردد.

وی ضمن اشاره به عملکرد حوزه اداره بازرسی کار، گفت: با آموزش مستمر و تخصصی به بازرسان کار و نظارت بر حسن انجام کار آنها باید ایمنی و بهداشت کار را در کارگاه‌ها نهادینه کرد و از اشتغال اتباع خارجی فاقد مجوز کار جلوگیری نمود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تشکیل تعاونی ها را عاملی برای رونق بخشیدن به بخش تعاون دانست و افزود: در راستای تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون از اقتصاد کشور بایستی با اشاعه فرهنگ و تشکیل تعاونی های جدید در زمینه های مختلف از جمله گسترش شرکت‌های تعاونی دانش بنیان شاهد رشد اقتصادی و تخصصی در حوزه های کشاورزی، صنعتی و خدماتی با به خدمت گرفتن تکنولوژی و دانش روز دنیا باشیم. با بررسی های به عمل آمده از ابتدای سال جاری تاکنون در گزارشات این حوزه‌ها، میزان تحقق چشم‌اندازهای موردنظر قابل قبول است.

لازم بذکر است در حاشیه این نشست یوسف مرادخانی به عنوان مشاور مدیرکل در روابط کار و کاظمی راد به عنوان بازرس ویژه مدیر کل معرفی شدند.

نشست شورای معاونین آذر 2

پروانه رضایی بختیاری در زمینه وظایف مشاوران خود در حوزه‌های مختلف گفت: انتظار می‌رود با همراهی و هماهنگی با مدیریت‌ها و با حضور در ادارات اجرایی استان و مراجع حل اختلاف ضمن بررسی پرونده ها، شناسایی نقاط قوت و ضعف و ارائه رهنمودهای لازم به کارشناسان روابط کار و روسای ادارات اجرایی، گزارش‌های لازم از چگونگی انجام امور را تهیه و ارائه نمایند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: اقدامات آنها باید همسو و هم‌جهت با مدیران خصوصا مدیریت روابط کار و در جهت ارتقاء کیفی عملکرد کارشناسان روابط کار و مراجع حل اختلاف استان تهران باشد.

۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید