اخبار

نشست اعضای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با پروانه رضایی بختیاری

هم اندیشی با اعضا کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران
جلسه هم اندیشی هیات مدیره و اعضای کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران، هیات مدیره و اعضا کانون شورا های اسلامی کار استان تهران، مدیر روابط کار ،مدیر حراست و تنی چند از روسای حوزه روابط کار استان تهران در تاریخ ۹۹/۱۰/۸ برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این جلسه صمیمانه رضایی بختیاری ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) گزارشی از عملکرد واحد های اجرایی حوزه روابط کار استان ارائه و بیان داشت: با شیوع کرونا و تعطیلی گسترده گروهی از مشاغل، حجم انبوهی از کارگران بیکار شده به ادارات اجرایی استان مراجعه و مشکلات فراوانی برای همکاران این حوزه و بیمه بیکاری ایجاد نمودند. در این شرایط تنها ابزار مناسب برای رسیدگی به خواسته ایشان ،اجرایی نمودن سامانه جامع روابط کار و زیر سامانه بیمه بیکاری بود که با تلاش شبانه روزی همکاران حوزه های ستادی و اجرایی ، سامانه های موصوف راه اندازی و با وجود تمامی مشکلات ساختاری و زیر ساختاری، خوشبختانه اکنون شاهد آرامش قابل ملاحظه ای در ادارات اجرایی هستیم.

ایشان در ادامه از تلاش بازرسان کار و کارشناسان اداره تشکلات کارگری و کارفرمایی که با وجود محدودیت های شدید کرونایی عملکرد قابل توجهی داشتند، تشکر کرد.

نشست

در ادامه مسئولین محور های کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران نقطه نظرات، پیشنهادات و ایرادات موجود را به تفصیل بیان داشتند. سپس مهندس علی خدایی رئیس هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار علت اصلی شرایط سخت چند ماه اخیر را شیوع ویروس کرونا دانسته و بیان داشت: نقطه نظراتی در خصوص  سامانه جامع روابط کار وجود دارد که نیازمند تشکیل جلسات کارشناسی و احیانا اعلام پیشنهادات اصلاحی در روند رسیدگی الکترونیکی در جهت تسهیل کاربری کاربران و اعضای  مراجع حل اختلاف خواهد بود .و در ادامه از تلاش مدیر کل، روسا و کارشناسان حوزه روابط کار تقدیر نمود.

در پایان این جلسه مقرر گردید ابتدا جلسات کارشناسی با حضور روسای  ادارات اجرایی ،کارشناسان ستادی استان و نمایندگان کانون در محل اداره کل برگزار و سپس در جلسه ای با حضور مدیر کل روابط کار وزارت متبوع ،نقطه نظرات کانون شورای اسلامی کار به ایشان منعکس گردد.

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۲۳:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید