اخبار

برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در تهران

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده آنان در استان تهران همزمان سایر استان‌های کشور از طریق ویدیو کنفرانس و به میزبانی و مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز دوشنبه مورخ 1399/10/6 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش این استان با مشارکت پنج تن از بانوان حافظ و قاری قرآن در بخش‌های مختلف و رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، به صورت ویدیوکنفرانس همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

در این مراسم پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی و معارف دینی در جامعه کار و تولید، بیان داشت: برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری در اشاعه فرهنگ اسلامی کار و تعاون تاثیر بسیاری دارد و بایستی برای نهادینه کردن دستورات الهی و و همچنین فرامین ائمه معصومین(ع) مسابقاتی هم در زمینه ترویج احیای فریضتین خصوصا برپایی نماز، امر به معروف و نهی از منکر و ارزش کار در اسلام برگزار شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت(ترتیل– تحقیق)، حفظ قرآن کریم(کل 20جزء - ده جزء) و مفاهیم با حضور متسابقین بخش خواهران استان تهران روز 6 بهمن ماه سال جاری با بهره گیری از بستر فضای مجازی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار گردید. ضمنا چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده آنان در بخش برادران نیز در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است نتایج این دوره از مسابقات اواخر بهمن ماه اعلام و طی مراسمی از برگزیدگان تقدیر بعمل می آید.

دسته جمعی مسابقات قرآنی

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۸:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید