اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت:

امنیت، اقتدار و صلابت امروز کشورمان، مرهون زحمات ایثارگران است

نشست ایثارگران
ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف شناسایی نیاز جامعه کار و تولید نشستی صمیمانه‌ با حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نایب رییس حقوقی و قضایی مجلس و رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران، سرتیپ دوم پاسدار سید مجید برهمند جانباز ۸۵ درصد و پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ 1399/11/6 برگزار کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این نشست حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی و از آزادگان هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه بسیاری از وعده های خداوند در قرآن کریم با پیروزی انقلاب اسلامی معنا شده است، بیان داشت: امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی میراث دار پیغمبران بود که بدون داشتن تشکیلات و ابزار کافی برای پاسداری از حق و مبارزه با طاغوت قیام کرد.

وی در ادامه سخنانش گفت: خداوند به مؤمنان وعده می‌دهد که برای آنان جامعه‌ای صالح بوجود آورد و زمین را در اختیارشان قرار دهد  دینشان را در زمین چیره و برتر ‌سازد و امنیت را جایگزین ترسشان نماید. با این وعده الهی انقلاب اسلامی با داشتن این همه دشمن طی این 42 سال مستحکم تر از قبل با قدرتی بی سابقه در جهان پا برجاست که این نشان از قدرت بچه های مسلمان ایرانی است. نمونه آن فرار زیر دریایی های امریکایی و اسرائیلی از منطقه می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی افزود: زنده نگه داشتن حرکت تاریخی و حماسی عشق آموختگان مکتب سرخ حسینی و فرزندان شجاع و غیور امام خمینی(ره) و استقامت و پایداری اعجازآمیز آنان، بر تمام فعالان عرصه فرهنگ این مرز و بوم واجب و امری الزام آور است. باید حمایت های لازم از خدمتگذارانی که در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا فعالیت می کنند، صورت گیرد. هر یک از ما بایستی به عنوان یک رزمنده در جهت خدمت رسانی به مردم عزیزمان تلاش کنیم چرا که این میهن، مملکت امام زمان(عج) و امام حسین(ع) است.

در این نشست پروانه رضایی بختیاری به عنوان میزبان جمع صمیمی ایثارگران و جانبازان، گفت: روایت زندگی ایثارگران نشان از ارزش بی انتهای مقام ایثارگری و قهرمانی این تبار است. رزمندگان اسلام، مخلصانه از میهن اسلامی دفاع کردند و امنیت، اقتدار و صلابت امروز کشور عزیزمان، مرهون زحمات این قشر ایثارگر است که با قدرت دفاعی و حماسه رزمندگان غیور اسلام و اهداء خون ایران اسلامی را بیمه نمودند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، افزود: رزمندگان ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس در حساس ترین دوران تاریخ با قامتی بر بلندای ابدیت، گام های استواری در راه حقیقت خواهی برداشتند. تلاش های ایثارگران سبب شد تا آرمان حقیقت خواهی و عدالتخواهی تبلور پیدا کند. خانواده های معظم شهدا و ایثارگران زینب گونه در مقابل تمام مشکلات ایستادگی کردند تا بتوانند مقاومت را به صورت زنده به نمایش بگذارند. اگر امروز در سطح جهان کشورمان حرفی برای گفتن دارد در سایه رشادت های دلاوران ایران اسلامی و شهدا و ایثارگران است.

شایان ذکر است در این نشست سرتیپ دوم پاسدار سید مجید برهمند به خاطره گویی از دوران جنگ تحمیلی پرداخت و در ادامه مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ایثارگران حاضر در جلسه گفتگو کرد.

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید