اخبار

همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 286 طرح تعاونی در سراسر کشور افتتاح شد

افتتاح  286 طرح تعاونی در سراسر کشور
286 طرح تعاونی در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس با حضور محمد شریعتمداری وزیر و محمد کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز سه‌شنبه مورخ 1399/11/28 افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در این مراسم که صبح امروز برگزار گردید از مجموع 286 طرح تعاونی با اشتغالزایی ۸ هزار و ۳۰۰  نفر استان تهران با ۶ طرح که ۵ طرح آن در حوزه مسکن و یک طرح در حوزه تولید ماسک و البسه بیمارستانی مجموعا با اشتغالزایی بیش از ۲۶۵ نفر و سرمایه گذاری ۵۱۷ میلیارد تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این مراسم  5 پروژه تعاونی از ۵ استان به صورت نمونه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از طریق ارتباط مستقیم با محل استقرار پروژه ها افتتاح شدند.

تعاونی مسکن کارکنان حراست شهرداری تهران از استان تهران، تعاونی تولید آرد لردگان از استان چهارمحال و بختیاری، تعاونی دامپروری پیشتاز دِهُنگِ شهرستان بَستَک از استان هرمزگان، تعاونی کشت و صنعت دونه دونه از استان فارس و تعاونی مسکن کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از استان کرمان، با ارائه توضیحاتی توسط مدیران شرکتهای تعاونی در زمینه شکل گیری فعالیت خود، مورد بهره برداری قرار گرفتند.

در پایان این مراسم تعاونی مسکن حراست کل شهرداری تهران که با ۱۴۶ واحد مسکونی و سرمایه گذاری 25 میلیارد تومان، 216 فرصت شغلی موقت ایجاد نموده، به دست انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران افتتاح و کلید یکی از واحدها به مالک آن تحویل گردید.

شایان ذکر است ۶ طرح تعاونی استان تهران که امروز به بهره برداری رسید. بدین شرح می باشد: ۱ -شرکت تعاونی تیام دوخت شهرقدس تولید کننده ماسک و البسه بیمارستانی ۲ -مسکن کارکنان تبلیغات اسلامی ۳- مسکن مهر شماره یک شهریار ۴- مسکن پشتیبانی طرح شهید خرازی ۵- مسکن شهدای ادارات قرچک ۶- مسکن کارکنان حراست شهرداری تهران.

عکس متن خبر افتتاح تعاونی مسکن

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۸:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید