اخبار

مراسم تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ورامین برگزار شد

آیین تکریم و معارفه
آیین تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ورامین روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۵ با حضور حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، محمدحسین رستمی مدیر حراست و تنی چند از کارکنان این اداره با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این مراسم با اهداء لوحی از سوی پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از عباس گرایلی رئیس قبلی شهرستان ورامین قدردانی به عمل آمد و با ابلاغ حکمی از سوی رضایی بختیاری جمال آباد به عنوان سرپرست جدید اداراه تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان منصوب شد

حسن بابایی مدیر منابع پشتیبانی و توسعه انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و توصیه به رعایت موارد پیشگیری از ابتلا به کویید ۱۹، بیان داشت: از تلاش صادقانه و موثر آقای گرایلی که پس از سالهای متمادی خدمت رسانی به مردم بازنشسته شد قدردانی نموده و از خداوند متعال آینده ای توام با سلامتی و موفقیت برایشان مسئلت می نمایم

وی افزود: جابجایی و تغییر پست سازمانی در پیشرفت و بالندگی کارکنان اثرگذار است. از آنجاکه همکاران ما مهمترین سرمایه های این اداره کل می باشند سعی داریم برابر دستور مدیرکل محترم در این راستا موجبات ارتقاء شغلی و پیشرفت منابع انسانی را فراهم آوریم.

حسن بابایی در ادامه گفت: آقای آباد از نیروهای ارزشی این اداره کل می باشد که امروز به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ورامین معرفی شد. مطمئنا ایشان با همدلی، صمیمیت و احساس مسئولیت بیشتر در راستای تحقق اهداف این اداره کل اهتمام ویژه خواهد داشت.

در ادامه این مراسم محمدحسین رستمی مدیر حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با گرامیداشت حلول رمضان الکریم مهمترین برنامه های این اداره کل را کرامت نیروی انسانی، افزایش بهره وری، قانونمداری و رضایتمندی ارباب رجوع از دریافت خدمات برشمرد و افزود: همکارانی که مسئولیت می پذیرند باید بدون وقفه و با تعهد سازمانی و اخلاق اسلامی در جهت پیشرفت مطلوب و رسیدن به اهداف تلاش نمایند.

وی در ادامه گفت: پایبندی به قانون و ارزشهای اخلاقی و اسلامی در همکاران متعهد و سختکوش ما نهادینه شده است و آنها در فضای اعتماد، اطمینان و آرامش با کسب دانش روز به مخاطبین خود خدمت رسانی می نمایند.

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید