اخبار

شورای هماهنگی استان تهران رتبه برتر را کسب کرد

شورای هماهنگی برتر
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح از پروانه رضائی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پاس خدمات مطلوب شورای هماهنگی استان تهران که در ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی در عملکرد مدیران واحدهای اجرایی بر اساس راهبردهای کلان و اتخاذ تدابیر لازم  در جهت تحقق اهداف و برنامه های وزارتخانه و ارائه خدمت مطلوب به جامعه هدف تلاش چشمگیر داشتند، با اهدا لوح از پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و رئیس این شورا تقدیر نمود.

بنا به همین گزارش پروانه رضائی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دستیابی به این موفقت را مرهون انسجام، وحدت و یکپارچگی در عملکرد مدیران عضو شورای هماهنگی استان تهران دانست و افزود: دستیابی این اداره کل به این مهم حاصل تلاش و عملکرد مطلوب مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی عضو شورای هماهنگی این استان است که با سختکوشی در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمانی خود گام برمی دارند.

متن لوح تقدیر اهدایی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به شرح  ذیل می باشد:

تقدیرنامه وزیر 1400

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید