اخبار

مراسم تکریم و معارفه مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد

تکریم و معارفه مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
مراسم تکریم و معارفه مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ظهر امروز با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، محمد حسین رستمی مدیر حراست، محسن یاوری مدیر روابط کار، حسن بابائی مدیر پشتیبانی و منابع انسانی و جمعی از همکاران حوزه اجتماعی در سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این مراسم پروانه رضایی بختیاری مسئولیت را به عنوان امانتی در دست انسانها یاد کرد و گفت : تنها چیزی که می تواند در دوران مسئولیت ماندگار بماند خدمت صادقانه و دلسوزانه است .

وی مدیریت امور اجتماعی را حوزه حساس یک سازمان دانست و افزود: این حوزه با تمام تنوع و پیچیدگی های خود در دسترسی به اهداف سازمانی همیشه موفق ظاهر شده است.

بختیاری ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای حنانه نبوی مدیریت امور اجتماعی پیشین گفت: ایشان دلسوزانه و بدون حاشیه سازی با صبر و حوصله و متانت وظایف سنگین خود را به سر انجام مقصود می رساند .

وی افزود پروین رحیمی مدیریت اسبق بیمه بیکاری یکی از افراد باسابقه در حوزه روابط کار و در حوزه مدیریتی است و امید است با همکاری کارکنان حوزه فرهنگی در پیشبرد اهداف و فعالیت‌های اجتماعی این اداره کل موفق باشد.

حنانه نبوی مدیریت اسبق امور اجتماعی در ادامه جلسه گفت: در طول تصدی این سمت همواره سعی ام بر آن بوده تا در چارچوب قوانین و مقررات شرعی و اسلامی و تعهد سازمانی در مسئولیتی که متقبل شده ام بدرستی انجام وظیفه نمایم.

پروین رحیمی سرپرست جدید مدیریت امور اجتماعی ضمن قدردانی از تلاشهای خانم نبوی اظهار امیدواری نمود: با توکل بر خدای متعال و همیاری و تعامل همکاران این حوزه موجب سربلندی مدیر کل و سایر همکارنم باشم.

شایان ذکر است محمد حسین رستمی مدیر حراست و حسن بابائی مدیسر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی در بیاناتی با اظهار قدردانی از تلاشهای حنانه نبوی در مدت تصدی پست مدیریت اجتماعی ، برای پروین رحیمی سرپرست جدید مدیریت امور اجتماعی آرزوی توفیق و سربلندی نمودند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح از زحمات حنانه نبوی تقدیر شد و طی حکمی از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروین رحیمی به عنوان مدیریت جدید امور اجتماعی منصوب شد. 

۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید